Fonepaw iPhone Data Recovery 10.0.1 Crack & Registration Code

Author:

Fonepaw iPhone Data Recovery Crack Plus Serial Key [En son eklenen-2024]

Fonepaw iPhone Data Recovery 10.0.1 Crack & Registration Code

Fonepaw iPhone Data Recovery 10.0.1 Crack her tür iPhone, iPad, iPod veya en son iOS sürümünden kaybolan verileri kurtarmak için çok yönlü çözümler sunar. Sıvı Apple iPhone, iPad ve iPod Touch’ınızdan sızmaz. Önemli iPhone dosyalarını yanlışlıkla silmek ve iPhone Data Recovery ile kurtarmak mümkün mü? Jailbreak yapan iOS cihazlarından memnuniyetsizlikten mi bahsediyorsunuz? iPhone veri kurtarma, silinen fotoğrafları, videoları, mesajları, kişileri ve arama geçmişini kurtarmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış özel bir işlemdir. Bu yazılım, iTunes veya iCloud yedeklemelerine fiziksel bir bağlantı gerektirmeden kaybolan, kırılan veya hasar gören tüm kayıp verilerinizi iOS cihazlarından almanızı sağlar.

Fonepaw iPhone Data Recovery Full Crack Latest tarafından oluşturulan ve kullanıcıların gezinmesi ve çalıştırması kolay bir yazılım uygulamasıdır. Bu yazılım, iPhone’lar, iPad’ler ve iPod’lar gibi iOS cihazları için özel olarak tasarlanmıştır. Görüntüleri, mesajları, kişileri veya diğer verileri istemeden sildiyseniz, kaybolan öğelerinizi zahmetsizce kurtarmak için güvenilir bir çözüm sunar. Bu harika, kullanıcı dostu arayüzü ve gelişmiş kurtarma algoritmalarıyla kayıp verileri kurtarma sürecini basitleştirir ve kolaylaştırır. Bu Linki de Beğenebilirsiniz: Reimage PC Repair Crack

Fonepaw iPhone Data Recovery Crack Serial Key birincil yaklaşımı olarak hızlı zamanı verimli bir şekilde kullanan olağanüstü bir yazılımdır. Silinen verileri almak için iki yöntem daha var gibi görünüyor. İlk yaklaşım en basit olanıdır, çünkü bu ürün profesyonel araçlarla birlikte kullanılabilir ve gizli belgelerin alınmasını sağlayan gelişmiş özelliklere sahiptir. Kullanıcıların program içinde sağlanan geri dönüş sistemini kullanmaları gerekmektedir. Otomatik yedekleme sistemi, iOS cihazınızın kaybolması durumunda verilerinizin korunmasını sağlar. Gelişmiş özellikler ve yetenekler, onu yeni başlayanlar tarafından kullanım için çekici kılar.

Fonepaw Iphone Veri Kurtarma Nasıl Çalışır?

Fonepaw iPhone Data Recovery Registration Code Free mobil cihazı bilgisayarınızdan çıkarmadan önce Kontrol Modundan çıkmanız gerektiğini not etmek için çok önemlidir. Silinen tüm kişisel bilgileri gerçek zamanlı olarak kurtarırken, cihazlarınızın tüm özelliklerine ve işlevlerine doğrudan masaüstünüzden erişin. Android yedekleme dosyalarından her türlü veriyi zahmetsizce alın. PC uygulamaları, çeşitli medya cihazlarından silinen verileri kurtarmada oldukça etkilidir. Bir bilgisayara bağlıyken iOS aygıtlarınızın kod belleği alanından filmler, kişiler, resimler, mesajlar ve diğer belgeler gibi verilerinizi verimli bir şekilde almak için bir numaradaki Dram’i kullanır.

Mevcut araştırma, Fonepaw iPhone Data Recovery Cracked For Mac ‘nın çerçeveler, müzik, sesler, görüntüler ve kaynaklar gibi çeşitli biçimlerde depolanan önemli miktarda veriye sahip olduğunu gösteriyor. Bu veriler, insanların koruduğu farklı bilgi türlerini içerir. Kullanıcılar daha önce kaybedilen ölçülebilir metriklere yeniden erişebilir. Kullanıcıların değerli bilgilerini süresiz olarak saklamaları gerekmez. Kullanıcıların değerli bilgilerini süresiz olarak saklamaları gerekmez. Bu uygulama, Samsung cihazlarından istemeden silinen verileri almak için oldukça faydalı olabilir. Bu ürün aynı zamanda daha fazla miktarda kağıt ve görüntüyü barındırabilir. Bu Linki de Beğenebilirsiniz: iSeePassword Windows Password Recovery Crack

Fonepaw iPhone Data Recovery 10.0.1 Crack & Registration Code

Fonepaw Iphone Veri Kurtarmanın Temel Özellikleri:

Çok Yönlü Veri Kurtarma:

 • Görüntüler, videolar, mesajlar, kişiler, arama kayıtları, notlar ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli veri formatları bu program kullanılarak kurtarılabilir. Fonepaw iPhone Data Recovery Full Version Patch veri kaybınızın nedeni ne olursa olsun (jailbreak, iOS güncellemeleri, yanlışlıkla silme veya diğer faktörler) önemli dosyalarınızı hızlı ve verimli bir şekilde kurtarmanıza yardımcı olabilir.

Üç Kurtarma Modu:

 • İOS Cihazından Kurtar, iTunes Yedeklemesinden Kurtar ve iCloud Yedeklemesinden Kurtar, çeşitli veri kaybı durumlarını karşılamak için sunduğu üç kurtarma modudur. Cihazınızın bozuk, eksik veya kullanılamıyor olmasına bakılmaksızın verilerinizi çeşitli kaynaklardan kurtarmanıza yardımcı olacak çeşitli çözümler sunar.

Seçici Kurtarma:

 • Kullanıcılar belirli dosyaları veya veri türlerini yalnızca bu programla önizleyebilir ve kurtarabilir. Yalnızca belirli dosyaları geri yüklemeniz gerekiyorsa veya cihazınızın mevcut verilerini sağlam tutmak istiyorsanız, bu işlev oldukça kullanışlıdır.

Yüksek Başarı Oranı:

 • Gelişmiş algoritmaları ve en son teknolojisi nedeniyle, veri kurtarma söz konusu olduğunda yüksek bir başarı oranına sahiptir. Veri kaybınıza neyin sebep olduğu önemli değil — kasıtsız silme, sistem arızası, virüs veya diğer – kayıp dosyalarınızı en az sorunla geri almanıza yardımcı olabilir.

Kullanıcı Dostu Arayüz:

 • Bu yazılımın kullanıcı dostu arayüzü sayesinde veri kurtarma işlemi basittir.

Hızlı ve Etkili:

 • Hızlı ve etkili kurtarma yeteneklerini kullanarak kayıp verilerinizi birkaç dakika içinde alabilirsiniz.

Fonepaw Iphone Veri Kurtarma Ile İlgili Yenilikler Nelerdir?

 • En son ürün kurulumu sırasında, müşteri birkaç tür bilgi seçme seçeneğine sahipti.
 • Apple Cihaz 8 / Değişkeninde Ameliyat Sonrası Yapılandırmayı başlatma talimatlarında değişiklikler oldu.
 • Yukarıda belirtilen güncellenmiş sürümle [Fonepaw iPhone Veri Kurtarma], Fonepaw iPhone Data Recovery Crack With Torrent 2024 mobil geniş bantla yapılanlardan daha büyük yedeklemelere devam edebilir.
 • Ürünle olan dahili bağlantılar artık aynı değil.
 • Mevcut sürüm için destek var. İngilizceye dönüştürmek için
 • Reddedilme nedeni ele alındığı için bu sürümü kaldırın.
 • Bu ürünle ilgili mesaj son zamanlarda değişti.
 • Temel en yeni tanımlamayı devre dışı bırakma yöntemi artık dahil edilmiştir.
 • Örnek baskının sona ermesiyle ilgili kılavuz güncellendi.

Fonepaw iPhone Data Recovery 10.0.1 Crack & Registration Code

Sıkça Sorulan Sorular

FonePaw iPhone Veri Kurtarma’yı kullanmak güvenli midir?

FonePaw iPhone Veri Kurtarma’yı kullanmak güvenlidir, evet. Kurtarma prosedürü sırasında cihazınızda hiçbir veri değiştirilmez veya değiştirilmez. Olası veri kaybını önlemek için, veri kurtarmayı denemeden önce cihazınızın yedeğini almak genellikle iyi bir fikirdir.

FonePaw iPhone Data Recovery’nin kalıcı olarak silinen verileri kurtarması mümkün mü?

Genel olarak konuşursak, evet. Silinmiş olarak belirlenmiş ancak yine de cihazın depolama alanından kurtarılabilen veriler, FonePaw iPhone Veri Kurtarma ile sıklıkla kurtarılır. Öte yandan, bozulmuş veya üzerine yazılmış verileri geri yüklemek mümkün olmayabilir.

FonePaw iPhone Veri Kurtarma ile bozuk veya bozuk bir iPhone’dan veriler kurtarılabilir mi?

Evet, iPhone’un bilgisayar tarafından hala tanınabilmesi koşuluyla, FonePaw iPhone Data Recovery bozuk veya bozuk bir iPhone’dan veri alabilir. Akıllı telefonunuzu daha önce yedeklediyseniz, “iOS Cihazından Kurtar” moduna belirli durumlarda erişilemese de “iTunes Yedeklemesinden Kurtar” seçeneğini kullanmaya devam edebilirsiniz.

FonePaw iPhone Veri Kurtarma deneme sürümü mevcut mu?

Evet, tüketiciler tam sürümü satın almadan önce it’nin ücretsiz deneme sürümüyle cihazlarını tarayabilir ve kurtarılabilir verileri önizleyebilir. Bununla birlikte, deneme sürümünde veri kurtarma sınırlıdır ve tam yeteneğin kilidi yalnızca satın alma yoluyla açılabilir.

FonePaw iPhone Data Recovery 2024 Registration Code:

AQWAC-4DFDG-4FDGH-5FSBF-DDGFB
FGDFD-GGFDS-2GVDF-2TFFG-ATVDV
ADFTG-VDFHV-FHDV8-FHFDV-SHDVF

Fonepaw Iphone Veri Kurtarma İçin Sistem Gereksinimleri:

 • Windows İşletim Sistemi: Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP (32 bit veya 64 bit).
 • Mac OS: macOS 10.13 /10.12/ 10.11 / 10.10 / 10.9 / 10.8 / 10.7.
 • CPU: 1 GHz veya daha yüksek bir Intel veya AMD işlemci.
 • RAM: en az 512 megabayt (1024MB Önerilen).
 • Ekran 1024 x 768 veya daha yüksek bir çözünürlüğe sahip olmalıdır.

Nasıl Kurulur?

 • FonePaw iPhone Data Reg Code’in tam sürümünü indirerek başlayın.
 • Eski sürümü bilgisayarınızdan kaldırın.
 • Not Virüs Korumasını kapalı konuma getirin.
 • İndirdikten sonra, kurulum dosyasını açın ve rar arşivini açın veya çıkarın (çıkarmak için Winrar kullanın).
 • Kurulum yüklendikten sonra, tüm konumlardan tamamen kapatın.
 • “Crack” veya “Patch” etiketli klasörü açın, ardından yamayı kopyalayıp “Installation” etiketli klasöre yapıştırın ve ardından uygulayın.

Ayna

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir