FonePaw Data Recovery 9.1.0 Crack + Serial Key Bedava Indir

FonePaw Data Recovery Registration Code Veri Kurtarma’yı kullanarak silinen veya kaybolan verileri kolayca alın. Bu sağlam program, belgeler, resimler, videolar ve daha fazlası için güvenilir cevabınızdır. Bozuk veya biçimlendirilmiş diskler de dahil olmak üzere çeşitli cihazlardan veri kurtarabilir ve hem Windows hem de macOS ile uyumludur. Tam potansiyelini görmek için bir lisans satın almadan önce ücretsiz denemek için deneme sürümünü kullanın. Kullanıcı dostu arayüzü ve çok sayıda dosya sistemi için uyumluluğu ile Belleği tarayacak, gerekli verileri bulup alacak, bir kontrol ve görüntüleme seçeneği sunacak ve ardından gerekli verileri kaydedecektir. FonePaw Data Recovery 9.1.0 Registration Code Bedava Indir

Android mobil işletim sistemini kullanan Windows kullanıcıları için kullanımı çok kolaydır. Program kişisel bir bilgisayarla senkronize edilebildiğinden, iş verimliliği büyük ölçüde artar. Kullanıcılar, işlem bittiğinde kolayca alınabilecek yakın zamanda imha edilmiş tüm bileşenler hakkında bilgi alır. FonePaw Data Recovery Crack yardımcı programın ana dezavantajı, ödenmesi gerektiğidir, bu da bir lisans etkinleştirme numarasının gerekli olduğu anlamına gelir. Ayrıca, Marcrium Reflect Crack’i beğenebilirsiniz. Daha sonra Reimage’a gidin. Bu, cd’lerdeki ve usb’lerdeki verileri güvence altına almak için de kullanılabilir.

Bu Linki de Beğenebilirsiniz: Reiboot Kayıt Kodu ile Crack

Fonepaw Veri Kurtarma Kullanımı Güvenli Midir?

Evet, FonePaw Veri Kurtarma, yönlendirildiği şekilde kullanıldığında genellikle güvenlidir. Kurtarma işlemi sırasında geçerli verilerinizin üzerine yazılmaz. Ancak yazılımın talimatlarına çok dikkat etmek çok önemlidir. Ayrıca bu Ücretsiz Cockos REAPER Crack’in tadını çıkarabilirsiniz. FonePaw Data Recovery Activation Code ürün, uygun kontrolü başlatmadan önce cihazla bilgisayarınız arasında bir USB bağlantısı kurmanızı gerektiren çok temel bir konsept üzerinde çalışır. Yardımcı programın tek dezavantajı, bir izin başlatma kodunun satın alınmasını gerektirecek şekilde ödenmesidir.

Kullanılabilirlik, müşterinin kayıp verileri cihazın dahili belleğinden ve harici bir SD karttan başarıyla almasına yardımcı olacaktır. Tek yapmanız gereken bir akıllı telefonu veya tableti ilişkilendirmek ve uygun belge türünü seçmek; Uygulamanın geri kalanı kendi başının çaresine bakacaktır. PDF için çatlak-XChange Editor Plus. Bununla birlikte, yetki izni artık içinde etkin olduğundan, bu öğeyi bu bağlantıdan ücretsiz olarak alabilirsiniz. Program bir PC ile bağlantılı olduğundan, iş verimliliği esasen artar.

Bu Linki de Beğenebilirsiniz: Auslogics BoostSpeed ​​Crack

İstenilen sonucu daha çabuk elde etmek için çatlağa yüksek öncelik verilmelidir. Tarama devam ederken cihaza yüklenmiş olan virüsten koruma yazılımlarını devre dışı bırakmanız önerilir. Yazılım FonePaw Data Recovery License Key Android Veri Kurtarma, Android mobil işletim sistemi tarafından desteklenen cihazlardan silinen dosyaları veya verileri kurtarmak söz konusu olduğunda gerçekten faydalı ve kullanışlıdır.

FonePaw Data Recovery 9.1.0 Registration Code Bedava Indir

Fonepaw Veri Kurtarmanın Temel Özellikleri:

 • Yedeklemeden yanlışlıkla veri kaybettiniz mi, çöp kutusunu temizlediniz mi veya “Shift + Del” tuşlarını mı kullandınız? Silinen dosyalara gidecek ve kısa bir süre sonra geri alacaktır.
 • HAM sabit sürücüler, HAM bölümler veya diskler, veri sistemi bozulması veya bölüm kaybı nedeniyle erişilemeyen, gizli veya bozuk dosyaları Windows’dan etkili bir şekilde kurtarın.
 • Biçimlendirilmiş, yeniden bölümlenmiş, yanlışlıkla silinen bölümlerden, sistem çökmelerinden, yanlış klonlamadan ve diğer durumlardan kaybolan verileri alabilirsiniz.
 • Bu son teknoloji kurtarma programı, hem silinmiş hem de mevcut olan SD, CF, MMC, XD ve SDHC kartlardan veri alabilir.
 • USB flash sürücü, temizlerseniz çıkarılabilir depolama ortamındaki kayıp verileri almak için doktor işlevi görebilir.
 • Verilerin silinmesi, Windows işletim sistemiyle ilgili sorunların (sistem yükseltmeleri gibi) olası bir sonucudur. Windows bilgisayarınız çöktüğünde kaybolan öğeler bu veri kurtarma aracı tarafından kaydedilir.
 • Desteklenen dosya sistemleri NTFS, FAT16, FAT32, exFAT ve EXT depolama aygıtlarıyla sınırlıdır.

Fonepaw Data Recovery’deki Yenilikler?

 • Kayıp veri kurtarmayı daha kolay, daha hızlı ve daha verimli hale getirecek bir ton yeni özellik ile FonePaw Data Recovery’nin en güncel sürümü yakın zamanda piyasaya sürüldü.
 • En güncel sürümün gelişmiş kurtarma motoru ve kullanıcı arayüzü ile kullanıcılar kayıp dosyaları hızlı ve basit bir şekilde bulabilir ve kurtarabilir.
 • Windows bilgisayarlar için Mac’lerde, SD kartlarda ve dijital kameralarda bulunan harici sabit sürücüleri tanıyın.
 • tarama sonuçlarının otomatik olarak sıralanmasını sağlar.
 • önceki tüm sorunlar çözüldü ve kullanıcı arayüzü geliştirildi.

Fonepaw Veri Kurtarma Sistem Gereksinimleri:

 • Microsoft Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1 ve 10
 • Bellek Gereksinimleri (RAM): 512 MB RAM (1 GB Önerilir).
 • Sabit sürücüde 40 MB boş alan gerekir.
 • İşlemci: Pentium 4 veya üzeri Intel.

Nasıl Kurulur?

FonePaw Veri Kurtarma’yı aramak için Google’ı kullanın veya doğrudan şirketin kendi web sitesini ziyaret edin.

Yazılımı indirdikten sonra yüklemek için tıklayın.

Hemen Indirin

Bir sonraki açılır pencerede tercih ettiğiniz dili seçin.

FonePaw Veri Kurtarma için bir sonraki kurulum aşamasına geçtiğinizden emin olun.

FonePaw Data Recovery 9.1.0 Registration Code Bedava Indir

Şartları dikkatlice inceleyin, ardından yazılımın ve ilişkili önbelleğin kaydedileceği konumu seçmeye devam etmek için “Sözleşmeyi kabul ediyorum” u tıklayın.

FonePaw Data Recovery 9.1.0 Registration Code Bedava Indir

Not: Yükleme işleminin silinen verilerin üzerine yazılmasını önlemek için lütfen kurtarmanız gereken verilerin henüz depolanmadığı bir sürücü seçin.

FonePaw Data Recovery 9.1.0 Registration Code Bedava Indir

Lütfen yapmak istediğiniz ekstra işlemlerin yanındaki kutuyu işaretleyin. Yukarıda belirtilen adımları tamamladıktan sonra, tarayıcıda yükleme sayfasının yüklendiğini görmek için programı açın.FonePaw Data Recovery 9.1.0 Registration Code Bedava Indir

Zevk almak.

FonePaw Data Recovery 9.1.0 Registration Code Bedava Indir