Disk Drill Pro Crack İle License Key For Windows

Disk Drill Pro 5.5.900.0 Crack + Activation Code Download - 2024

Disk Drill Pro Crack, her türlü kullanıcıya hitap eden veri kurtarma için tasarlanmış olağanüstü bir araçtır. Çözüm konusu programcılar arasında önemli kalmıştır. Diğerlerinden farklı olarak, bu işlem karmaşık değildir ve kurulum için basit aşamalar içerir. Verileriniz, sisteminizin olası kayıplarına karşı korunmak için kurtarma kasasında saklanır. Çeşitli disk kurtarma uygulamaları geliştirilmiştir, ancak hiçbiri tarafından verilen özelliklere ve hizmet düzeyine uyamamıştır. Bu profesyonel sürüm, silinen verileri kurtarmanın bir yolunu sağlar.

Disk Drill, sabit disk sürücüleri, katı hal sürücüleri, USB flash sürücüler, SD / CF kartlar, dijital kameralar ve hatta cep telefonları dahil olmak üzere çeşitli depolama ortamlarından kaybolan bilgileri alabilen bir veri kurtarma programıdır. Program hem ücretsiz hem de ücretli bir sürümde gelir. Disk Drill Pro Activation Key web sitesi, hayal edilebilecek hemen hemen her veri kaybı durumundan kaybolan her veri dosyası türünü almanın mümkün olduğunu cesurca iddia ediyor. Ancak soru’in aradığınız kayıp verileri yeniden keşfedip keşfedemeyeceğidir. Bu Linki de Beğenebilirsiniz: DgFlick Photo Xpress PRO Ctack

Disk Drill Pro Nasıl Çalışır?

Disk Drill Pro Serial Windows ödeme karşılığında, bir kullanıcı için sınırsız kurtarma elde edersiniz ve etkinleştirme en fazla üç cihazda kullanılabilir. Hızlı ve Derin Tarama, Smart FAT ve NTFS algoritmaları ve Kayıp Bölüm Araması gibi özellikler, veri kurtarma ihtiyacı yüksek olan ev kullanıcıları için tasarlanan PRO sürümüne dahil edilmiştir. Akla gelebilecek her depolama biçimi ve dosya sistemi desteklenir.

Bu makalenin yazıldığı sırada, Windows PRO sürümünü satın aldığınızda in Mac sürümünün ücretsiz bir kopyasını içeren zamana duyarlı sınırlı bire bir pazarlık vardı. Disk Drill Free Key ‘in önceki bir sürümünden veya geçen yıl içinde satın alınan rakip bir Windows veya macOS yazılımından yükseltme yapıyorsanız, içerik oluşturucular, satın alma kanıtı üretebildiğiniz sürece size yeni sürümün fiyatından yüzde elli indirim yapacaktır. Eğitim ve hayır kurumlarına da% 20 indirim uygulanmaktadır.

Disk Drill Data Recovery Software Free Download

Disk Drill For Windows Crack, her türlü kullanıcıya hitap eden veri kurtarma için tasarlanmış olağanüstü bir araçtır. Bu uygulama aynı zamanda kapsamlı güvenlik önlemleri sağlarken hızlı hızlı performansı garanti eder. Profesyonel kullanıcılara hitap etmek için Mac sürümü için ek destekle bu yazılımı tam Windows işletim sistemine kolayca yükleyin. Yeni metodolojiler kullanan ve bilgi teknolojisinden yararlanan serbest meslek sahibi bir kişiyseniz, bu, tamamlanmamış görevleri verimli bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacaktır.

Disk Drill For Windows Full, gerçekten etkili olan ve şüphesiz size yardımcı olacak çok sayıda yenilikçi ve gelişmiş araç içerir. Silinen tüm verilerinizi hızlı bir şekilde almanızı sağlar. Bu programın kontrol işlevselliği hem yeni hem de kullanıcı dostudur. Önemli belgeleri yanlış yerleştirmemenizi sağlamak için mükemmel bir yöntemdir. Bu uygulamayı kullanmak için, tüm çatlağı almanız ve ardından önemli verilerinizi zahmetsizce kurtarmak için Derin Tarama ayarını kullanmanız gerekir. Bu Linki de Beğenebilirsiniz: ApowerCompress Crack

Disk Drill Pro 5.5.900.0 Crack + Activation Code Download - 2024

Temel Özellikleri Disk Drill Pro Crack:

Çeşitli Kurtarma Teknikleri:

Çeşitli veri kaybı durumlarını karşılamak için çeşitli kurtarma teknikleri sağlar. Disk Drill For PC bir dosyayı istemeden sildiyseniz, biçimlendirme hataları nedeniyle veri kaybettiyseniz veya bir sistem çökmesi yaşadıysanız yardımcı olabilir. Derin Tarama, eksik bölümleri ve parçalanmış verileri içeren dosyaları kurtarmak için depolama aygıtının derinliklerine inerken, Hızlı Tarama, son silinen dosyaları hızla bulur.

Kapsamlı Dosya Formatı Desteği:

Çeşitli dosya formatlarına yönelik geniş desteği, en iyi özelliklerinden biridir. Belgelerden ve resimlerden videolara, ses dosyalarına ve daha fazlasına kadar önemli verilerin kaybolmadığından emin olarak çok çeşitli dosya formatlarını kurtarabilir.

Önizleme İşlevi:

Kurtarma işlemine başlamadan önce, kullanıcılar bu aracın yerleşik önizleme özelliğini kullanarak kurtarılabilir dosyaları inceleyebilir. Kurtardığınız verilerin doğruluğunu onaylamanız veya kurtarılan dosyaların bütünlüğünü kontrol etmeniz gerektiğinde, bu özellik kullanışlı olur.

S.M.A.R.T. Disk İzleme:

S.M.A.R.T. disk izleme özellikleri veri kurtarmanın ötesine geçer. Bu aracın yardımıyla kullanıcılar, depolama cihazlarının işlevselliğini ve sağlığını gerçek zamanlı olarak takip ederek veri kaybı olmadan önce önleyici tedbirler almalarını sağlayabilir.

Kurtarma Kasası ve Garantili Kurtarma:

Kullanıcılar, Kurtarma Kasası işlevini kullanarak silinen dosyaların kopyalarını oluşturarak kasıtsız veri kaybına karşı ekstra bir güvenlik derecesi ekleyebilir. Garantili Kurtarma aracı ayrıca taradığı verilerin görünmez kopyalarını oluşturarak seçilen dosyaların kurtarılmasını garanti eder.

Önyüklenebilir Veri Kurtarma:

Disk Drill Pro Crack 2024 kullanıcıların başarısız bir işletim sisteminden dosyaları kurtarmak için önyüklenebilir bir USB veya CD / DVD oluşturmasını sağlayan ve en kötü durum senaryolarında bile verilerin erişilebilir olmasını garanti eden önyüklenebilir bir medya işlevine sahiptir. Bu özellik, bir sistem çökmesi veya önyüklenemeyen bir PC durumunda kullanışlıdır.

Ayrıca Şunları Da Beğenebilirsiniz: Auslogics Disk Defrag Pro Crack 

Daha fazla Özellik:

 • Silinen belgeler bilgisayarınızın yazılımından, sabit sürücülerinden ve hatta CD’ler gibi harici depolama ortamlarından kurtarılabilir.
 • Farklı bir dosya biçimine geçmenin bir sonucu olarak bozulduktan veya kaybolduktan sonra bir diskten bilgi kurtarma yeteneği.
 • Disk Drill Key Free bir sonucu olarak programın bir bütün olarak verimliliği üzerinde herhangi bir etkisi olmayacaktır.
 • Kurulum sırasında daha az yer kaplar ve uzun vadede yazılıma çok fazla yük bindirmez.
 • Dahil olmak üzere çeşitli dosya uzantılarını destekler.exe,.jpg, ve.zip, ek olarak.metin ve diğer uzantılar.
 • Yazılımı bütünüyle araştırın ve bilgilerin eksik olduğu yeri bulun.
 • Verilerinizi genellikle hasar görmekten veya kaybolmaktan koruyan bir kurtarma gömme kabı sağlar.
 • Diğerlerinin yanı sıra Apple’ın macOS, Google’ın iOS ve Microsoft’un Windows işletim sistemleriyle uyumludur.
 • Akla gelebilecek her dosya ve formatı kapsayan, veri kurtarma amacıyla tasarlanmış yepyeni bir etkileşimli program.
 • Bir kullanıcının yukarıda belirtilen kaynakları uygun şekilde kullanarak alabileceği kurtarılabilir dosya sayısında herhangi bir sınırlama yoktur.
 • Gerçek kurtarma prosedürünü bu konumda gerçekleştirmek için çok basit ve karmaşık olmayan bir adımın izlenmesi gerekir.
 • Kurtarılan dosyalarda filigran bulunması nedeniyle dosya kurtarma programlarının çoğu başarısız olur; Bu sorun giderildi.
 • Kaynak, sabit diskteki tüm şeyleri bulacak olan derin tarama adı verilen bir işlem yapacak.
 • En iyi güvenlik standartlarını kullanan ve iş adamları için yararlı olan akıllı izleme.
 • Herkesin durumu nasıl anlayacağına dair talimatlar için tura çıkabilmesi için tüm kullanıcılar tarafından erişilebilir hale getirilen çok uygun arayüz.

Yeni Güncelleme Nedir?

 • exFAT ayırıcılar için kurtarma yardımı
 • Büyük bilgi cihazları için, kolayca erişilebilen çok sayıda derin tarama hizmeti vardır.
 • En son sürümde hızlı taramada yapılan iyileştirmeler
 • Çeşitli yerel ayarlarda kullanıcı arayüzünde iyileştirmeler
 • Mahalle bilgisayarının sabit sürücüsünde birkaç boş yuva daha var
 • Disk Drill Pro Indir yedekleme işleminde bazı iyileştirmeler içerir.
 • Dosya türünü ve boyutunu belirleyin.
 • Ayrıca ayrı bir dil var.

Disk Drill Pro Activation Code:

SG4CQ-TDZK4-TBD8T-EBD3J-TZ2BI
VZHR9-JTN5J-KTDK3-UCQ6V-TNDN8
VXKR8-MHC4Z-HD93V-SRV8J-VS3GA

Disk Drill Pro’nun Sistem Gereksinimleri:

 • İşletim Sistemi Olarak Windows’un Tüm Sürümleri
 • sabit diskte 15 megabayt alan
 • Bellek (RAM) 512 megabayta eşittir
 • işlemci üzerinde 10.4 gigahertz

Nasıl Kurulur?

 • Bu çatlağı aşağıdaki bağlantıdan alabilirsiniz.
 • Dosyaları indirilen klasörden sağ tıklayarak alabilirsiniz.
 • Çatlakta verilen adımları izleyin.
 • Verilen Aktivasyon Kodunu söyledikleri yere kopyalayıp yapıştırın.
 • Yükleme işlemi bir veya iki dakika sürebilir.
 • Dosyayı çalıştırma.
 • Bilgisayarınızı yeniden başlatın.
 • İşte bu.
 • Eğlenin!

[Sonuç]

Disk Drill Pro Aktivasyon Kodu, çok çeşitli işlevler, güçlü performans ve sezgisel bir kullanıcı arayüzü sağlayarak kendisini üst düzey bir veri kurtarma aracı olarak ayırt eder. İster yanlışlıkla silinen dosyaları kurtarmak isteyen sıradan bir kullanıcı olun, ister karmaşık veri kaybı senaryolarıyla uğraşan bir BT uzmanı olun, istediğiniz araçları ve becerileri sunar. Güçlü kurtarma algoritmaları, kapsamlı dosya formatı uyumluluğu ve proaktif veri koruma özellikleri, kullanıcıların verilerinin kontrolünü geri kazanmalarını ve öngörülemeyen felaketlerden korumalarını sağlar.

By admin