EZ CD Audio Converter En sonCrack + License Key Ömür Boyu indir 2024

EZ CD Audio Converter 11.5.0.1 Crack With Serial Key Bedava indir

EZ CD Audio Converter 11.5.0.1 Crack olağanüstü kullanıcı arayüzü ve olağanüstü ses kalitesi ile birinci sınıf bir kullanıcı deneyimi sunar. Yalnızca optimum ses kalitesi sağlayan ses bileşenleri ve kodekler içerir. Bu, çağdaş bilgisayarların yeteneklerini kullanmak için geliştirilmiştir. İşlemcinin çok çekirdekli ve multimedya özelliklerinin özelliklerini kullanmak için son derece optimize edilmiştir. Cihaz maksimum 8 eşzamanlı dönüşüm yapabilir ve gelişmiş performans için cpu’ların multimedya özelliklerini kullanacak şekilde tasarlanmıştır. Alternatif olarak, meta veri düzenleyicisi olarak kullanın ve ardından değiştirilen meta verileri doğrudan kaynak dosyalara kaydedin.

EZ CD Audio Converter License Key kullanarak ses dosyalarını FLAC, MP3, M4A, AAC, Opus, DSD, WAV, AIFF, Apple Lossless ve Vorbis gibi çeşitli biçimler arasında dönüştürün. Seri, dosya yapısını, klasörü ve adı korurken aynı anda birçok dosyayı dönüştürebilir. Meta veri etiketlerini kullanarak çıktı dosyasını ve adını kişiselleştirebilirsiniz. Çok çekirdekli makinelerde 64’e kadar paralel ses dönüştürücü kullanarak ses dosyalarının dönüşümünü optimize edin. Ses dosyalarının dönüştürülmesi boyunca tam meta verileri ve albüm resmini koruyun. 6 Çevrimiçi hizmetten bilgi alın, bunları birleştirin ve dönüştürmeden önce gerektiği gibi değişiklikler yapın.

Çağdaş bilgisayar sistemlerinde optimum performans için EZ CD Audio Converter Serial Key ‘i kullanın. Cpu’ların multimedya yeteneklerini ve işlevlerini kullanmak avantajlıdır. En fazla 8 eşzamanlı dönüşüm gerçekleştirebilirsiniz. Performans artışı ile sonuçlanırsa, cpu’ların multimedya işlevlerini kullanmak tercih edilir. Dolby Plus AAC / Hi-AAC kodlayıcıya sahiptir. Dolby Plus AAC ve HAA AAC, AVV / V2 performans artışlarını entegre eder ve benzersiz Dolby özelliklerini birleştirerek ses kalitesini artırır. Yazılım, ses dosyalarının perdesini belirlemek için oynatmayı kullanır. Müzik çalma seviyelerinin otomatik olarak ilerlemesini sağlar.

İndirebilirsin: Tipard Video Converter Ultimate Crack

Bir Cd’yi Ücretsiz Olarak Mp3’e Nasıl Dönüştürebilirim?

EZ CD Audio Converter Full Version With Key, ses Cd’lerini kesmek için tasarlanmış kapsamlı bir müzik dönüştürücüsüdür. Ses dosyalarını farklı biçimler arasında dönüştürür ve ses dosyalarının meta verilerini düzenler. EasyCD-DA Extractor uygulaması, dijital ses için çok yönlü bir araçtır. MP3, AAC, Apple Lossless, Windows Media Audio, Ogg Vorbis ve FLAC dahil olmak üzere başlıca ses dosyası formatlarını destekler. Cd’lerden çeşitli ses formatlarına ses çıkarmak için bir Ses CD’si Sökücü kullanabilirsiniz. CD Sarma, hassas hata algılama ve verimli CD sarma performansı sunan Accord CDDA tarafından desteklenir.

Ayrıca indirebilirsiniz: FonePaw Video Converter Ultimate Crack

EZ CD Audio Converter’ın Temel Özellikleri:

Ses için CD Ripper:

 • kesin, güçlü bir CD kopyalama motoru kullanarak ses cd’lerini kopyalar. kopya korumalarını aşar. ciddi çiziklere sahip diskleri okur. disk arızalarını bildirir. web’den şarkı başlıklarını okur. ID3 / ID3V2 için meta veri yazar. kopyalanan dosyaların dosya adlarını belirtmenize, bilgileri güncellemenize ve çok daha fazlasını yapmanıza olanak tanır.

Ses Dosyası Formatları için Dönüştürücü:

 • EZ CD Audio Converter Full Version çeşitli ses dosyası türleri arasında dönüştürür. işaret Sayfalarını ayrı dosyalara böler ve müziği kodlar. çıktı dosya adlarını değiştirmenize, ID3 / ID3V2 / meta verilerini güncellemenize ve daha fazlasını yapmanıza olanak tanır.

Ses CD’leri Üreticisi:

 • evde veya otomobilde her türlü CD çalarla çalışan ses CD’leri oluşturur. CD Metni oluşturur. arka İŞARET
 • Sayfalar. CD’leri yanmaya karşı korumalı olarak hatasız yakar.

MP3/WMA CD Yazıcı:

 • WMA cd’lerinin yanı sıra geleneksel Veri Cd’lerini de yazar. Uzun dosya adlarına izin verir ve Unicode—Yanmaya karşı Koruma kullanarak CD’leri hatasız yakar.

Desteklenen dosya biçimleri:

 1. 3g2, 3ga, 3gp, aac, ac3, AIF, AIFF, maymun, asf, au, avı, caf, işaret, dıvx, asf, dts, dtshd, dv, eac3, flac, flv, m2ts, m3u, m4a, m4b, mpc, MPEG, mpg, ogg, oma, omg, opus, ra, ram, rm, güneş, seks, tak, tta, VOB, w64, wav, webm, WMA, WMV, WV.

EZ CD Audio Converter’daki Yenilikler Neler?

 • Tüm cd’lerinizi ses dosyalarına dönüştürün.
 • Ses dosyalarını telefonunuza veya taşınabilir cihazınıza dönüştürün.
 • Sabit sürücünüzdeki ses dosyalarının boyutunu küçültün.
 • Gerektiğinde ses CD’leri yazın.
 • Ses dosyalarından ses CD’leri oluşturun.
 • Zil sesleri oluşturmak için ses dosyalarını dönüştürün.
 • EZ CD Audio Converter Free Full Activated Version diğer programlarla uyumlu ses dosyalarını dönüştürür.
 • Video dosyalarını ses kliplerine dönüştürün.
 • Ses dosyası bilgilerini düzenleyin.

Ekran görüntüleri:

EZ CD Audio Converter 11.5.0.1 Crack With Serial Key Bedava indir

EZ CD Audio Converter 11.1.0.1 Serial Key İndirmek En Sonuncu

EZ CD Audio Converter Serial Key:

YWERG-F7384-GR7YERH-RY83Y-76456

WHRRF-FFHR8-EUHFEER-8RUJH-9887

EZ CD Audio Converter’ın Sistem Gereksinimleri:

 • İşletim Sistemi: Microsoft Windows 7/8/10.
 • Memory Stick Boyutu Gereksinimi: Minimum 512 MB.
 • Sabit disklerdeki depolama kapasitesi en az 100 MB olmalıdır.
 • Minimum gerekli CPU hızı 2 MHz’dir.

Nasıl Kurulur?

 • Öncelikle indirme linkinden edinin.
 • Öncelikle bilgisayarınızın internet bağlantısını kesin (zaten iyi bir fikir) ve ardından Kurulum + crack dosyasını Windows makinenize indirin.
 • Daha sonra arşivi açmak için WinRAR’ı kullanın.
 • Kurulumu edinin ve şimdi çalıştırın.
 • Daha sonra programı crack ile çalıştırıyoruz.
 • Sonunda en iyi dönüştürme programını edinin.

Sonuç

Sonuç olarak, EZ CD Audio Converter Cracked 2024 kullanıcıların ses dosyalarını kolayca ve güvenle dönüştürmelerini sağlayan sağlam ve çok yönlü bir programdır. Kapsamlı format desteği, yüksek kaliteli ses işleme ve kullanıcı dostu arayüzü ile ses meraklıları, profesyoneller ve tüketiciler için ideal seçimdir. İster müzik koleksiyonunuzu arşivliyor olun, ister multimedya materyali oluşturuyor olun, ister en sevdiğiniz şarkıları anında dinliyor olun, sizi ele geçirdi. Dijital ses teknolojisi ilerledikçe, kullanıcıların dijital müzik kitaplıklarının tüm potansiyelini gerçekleştirmelerine yardımcı olarak ses dönüştürme yeniliğine öncülük etmeye devam ediyor.

By admin