Ashampoo Backup Pro Crack Download Full Türkçe

Ashampoo Backup Pro 25.05 Crack Serial Key Download (2024)

Ashampoo Backup Pro Crack, önemli verilerinizi kayıp veya bozulmaya karşı koruyan kapsamlı bir yedekleme çözümüdür. Kullanıcı dostu tasarımı ve güçlü yetenekleri ile verilerinizin güvenli bir şekilde yedeklenmesini ve ihtiyaç duyduğunuzda kullanılabilir olmasını garanti ederek bir parça akıl sağlar. Önemli verilerinizi kayıp veya bozulmadan korumak için güvenilir ve kullanıcı dostu bir çözümdür. Lütfen zamanlama parametresi, hem iç hem de dış plakalar için kontrolleri ve ayrıca özelliklere dayalı yuvarlak fiziksel denetimleri genişletir.

Ashampoo Backup Pro Full yedeklemeleri otomatik olarak planlayarak, çeşitli yedekleme seçenekleri sunarak ve bulut depolama ile sorunsuz bir şekilde entegre olarak gönül rahatlığı sağlar. Mükemmel bellek hipermedyası ile yedekleme ekipmanı, hızlı dağıtım için çeşitli web hizmetleriyle de uyumludur. Ekipmanın ne kadar sinir bozucu olduğuna bakılmaksızın, herkes programı yine de bir mobil cihaza aktarabilir. Bu uygulama, sistem benzeri dosyaları kolayca geri yüklemenizi sağlar. Bu program veri güvenliğinden ödün vermeyecektir.

Ashampoo Backup Pro Nedir, taşınabilir işletim sistemlerini içeren belirli dosyaları veya tam diskleri kaydetmek ve geri yüklemek için dinamik olarak yazılmış bir çözümdür. Gerçekten de, programlama yalnızca mevcut faaliyetlere müdahale etmekten kaçınmak için yeterli altyapı kaynağı görünüyorsa başlatılır. Yaratıcı sıkıştırma ve şifreleme hesaplamaları sayesinde küçük takviyeler istenmeyen erişime karşı korunur.  Masaüstü depolama aygıtlarında, muhtemelen en değerli kimlikleri veya önemli görüntüleri de dahil olmak üzere çok miktarda bilgi saklıyor gibi görünüyor. İndirebilirsin TeraByte Drive Image Backup

Ashampoo Backup Pro hem Windows hem de Mac işletim sistemleriyle uyumlu mu?

Öncelikle Windows işletim sistemleri için geliştirilmiştir ve macOS ile çalışmayabilir. Ancak, Mac kullanıcıları için başka yedekleme seçenekleri de mevcuttur. Birçok kişi modern depolama disklerinde büyük miktarda veri tutar. Bazı multimedya veya depolamadaki özel takipçi dijital kaynakları veya tam daire ayırıcılarıyla karşılaştırıldığında, kullanıcılara daha geniş bir seçenek yelpazesi sunar.

Kurtarma yazılımındaki Ashampoo Backup Pro Full Katılımsız, toplam sistem arızası durumunda yardımcı olan ve sistemlerinin gerçekten başlamaması durumunda yedeklemeleri geri yükleyen erişilebilir kadmiyum oynatıcı diskleri oluşturur. Gerçekten bağlı silahlanmalara rağmen, otomatik büyütme monitörü geçici yakalama erişimi sağlar. Bu yazılım aynı zamanda kullanıcıların isterlerse bir program geliştirici oluşturmalarına da olanak tanır.

Ashampoo Backup Pro Free Download, herhangi bir kullanıcının depolama aygıtlarının yedeğini oluşturmasına olanak tanıyan kullanıcı dostu bir arayüz sunar. Kullanıcıların yedeklemelerini kolayca yönetmelerini sağlayan basit ve akıcı bir deneyim sunar.Kullanıcıların yedeklerini bir parola kullanarak şifrelemelerini sağlayarak yetkisiz hiçbir kullanıcının bu bilgilere hiçbir şekilde erişememesini sağlar.
almalı ve kullanmalı AOMEI Backupper Professional Crack

Temel Özellikleri Ashampoo Backup Pro Crack:

Yedeklemeleri Otomatik Olarak Zamanlama

Otomatik yedekleme zamanlama özelliği ile kullanıcılar, önceden belirlenmiş aralıklarla gerçekleşmesi için düzenli yedeklemeler planlayabilir. Bu laissez-faire tavrıyla, verilerinizin insan müdahalesi gerektirmeden sık sık yedeklendiğinden emin olabilirsiniz.

Uyarlanabilir Bekleme Seçenekleri

Bu araç, çeşitli kullanıcı gereksinimlerini ve tercihlerini karşılamak için birçok yedekleme seçeneği sunar. İhtiyaçlarınıza göre, eksiksiz sistem yedeklemeleri, artımlı yedeklemeler ve ısmarlama dosya yedeklemeleri için esneklik ve özelleştirme seçenekleri sunar.

Güvenli Bulut Depolama Entegrasyonu

Ashampoo Backup Pro Key, Dropbox, Google Drive ve OneDrive gibi tanınmış bulut depolama sağlayıcılarıyla entegre olarak müşterilerin yedekleme verilerini buluta güvenli bir şekilde kaydetmelerini sağlar. Bu, felaketlere veya yerel donanımdaki arızalara karşı başka bir savunma hattı ekler.

Ayrıca Şunları Da Beğenebilirsiniz: Ashampoo Backup Pro Crack

Ashampoo Backup Pro 25.05 Crack Serial Key Download (2024)

Daha fazla Özellik:

 • Tüketicilerin ihtiyaç duyduğu tüm destek ve restorasyonla ilgilenir.
 • Önemli belgeler daha sonra bu arada Ashampoo Recovery Professional El Cihazının içinde güvenli bir şekilde saklanacaktır.
 • Mümkün olan en düşük maliyetle, ancak herhangi bir özel bilgiye ihtiyaç duyan koruyucu gözetim
 • Öngörülemezliği tolere etmek için yeterli
 • Bu ürünle depolama süresi elde etmek için disk bölümünü seçmeniz yeterlidir.
 • Kurtarma yapmak, geri yükleme yapmak kadar kolaydır. Algoritmalarının başarıyla geri yüklediği herhangi bir materyali kurtarmak için bir geri yükleme CD’si veya bellek çubuğu veya şampuan Geri Yükleme Yaması kullanın.
 • Aygıt Yöneticisi ayrıca sırasıyla elde edilenlerin görüntülenmesine ve geri yüklenmesine de izin verir. kolay olan her şeyi.
 • Üçüncü bir stringer tekniği, normal bilgisayar kullanımlarına müdahale etmemelidir.
 • Sonuç olarak, Uninstaller Recovery Professionals’ın orijinal sürümü, bilgisayarları çalışırken çalışmaya başlar.
 • Kurulum süreci boyunca, belirgin bir sorun olmadığından emin olmak için tüm malzemeler — daha karmaşık olanlar bile — incelenir.
 • Müşteriler, Terabayttan daha büyük depolama ortamı kapasitesi nedeniyle inanılmaz derecede büyük depolar kurabilirler.
 • Modern restorasyon mekanizmaları da sunar.
 • Kurtarma teknikleri, kurtarmaların artık her zaman güncel olduğu ve yaklaşık% 50 daha az bilgisayar kaynağı gerektirdiği noktaya kadar ilerlemiştir.

Yeni Güncelleme Nedir?

 • Tüm kullanıcılar için yeni bulut işlevi uygulandı.
  Gerekli tüm verileri tek bir tıklamayla görüntüleyen, kullanımı kolay, iyi organize edilmiş kullanıcı arayüzü
  PDF çıktısı alınabilir.
 • Ashampoo Backup Pro Indir, ayrıca yeni Kolay bulut yedekleme özelliği de var.
 • Tam yedeklemeler tüm verilerinizi geri yüklemenizi sağlar.

Ashampoo Backup Pro’nun Sistem Gereksinimleri:

 • Windows’un XP’den 10’a kadar tüm sürümleri uyumludur.
 • Bir gigabayt (GB) rastgele erişim belleği (RAM) gereklidir.
 • Sabit sürücünüzde boş alan gereklidir ve en az 300 MB öneriyoruz.
 • CPU en azından Intel Çift Çekirdekli olmalıdır.

License Key:

34RTGFDSWERTFVFR54EWASDFGT6
REWSDFGYTRESDCFGTYREWE5TYHG

Nasıl Kurulur?

 • Önce Ashampoo Backup Pro’yu edinin.
 • İndirme işlemi tamamlandığında, arşivi WinRAR veya WinZip gibi bir program kullanarak açın.
 • Zip Dosyasını Çıkardıktan sonra Standart Yükleme İşlemi Başlar.
 • Kurulumdan sonra yazılımdan uzak durun.
 • Benioku Dosyası Her Zaman Okunmalıdır.
 • Lütfen Lisans Anahtarlarını C: Program Files klasörüne kaydedin.
 • Kurulumdan Sonra Programı etkinleştirin.
 • Bunu bitirmek sana kalmış.
 • Bu arada, umarım uzun süren Baş kesmeden memnun kalırsınız.

[Sıkça Sorulan Sorular]

Yedekleme şifrelemesi Ashampoo Backup Pro tarafından destekleniyor mu?

 • Evet, istenmeyen tarafların erişmesini engellemek için yedekleme verilerinizi bu uygulama ile şifreleyebilirsiniz. Daha fazla güvenlik için, kullanıcılar yedekleme dosyalarını şifrelemeyi ve şifre korumayı tercih edebilirler.

Ashampoo Backup Pro ile sistem görüntülerini yedeklemek mümkün mü?

 • Gerçekten de BT müşterileri, işletim sistemini, uygulamaları ve veri dosyalarını içeren tam sistem görüntüsü yedeklemeleri oluşturabilir. Bir felaket durumunda, bu, sisteminizin her parçasının korunmasını garanti eder.

Ashampoo Backup Pro hem ev hem de ticari kullanım için uygun mu?

 • Kesinlikle, Ashampoo Backup Pro Full Updated Version hem kişisel hem de profesyonel kullanım için uygundur. Çeşitli kullanıcı gereksinimlerini karşılamak için çeşitli işlevler ve özelleştirme seçenekleri sunar. Özel dosyaları mı yoksa önemli şirket bilgilerini mi yedeklediğinize bakılmaksızın güvenilir bir veri güvenliği çözümü sunar.

Ashampoo Backup Pro’nun deneme sürümü ücretsiz olarak kullanılabilir mi?

 • Gerçekten de tüketiciler bunu test edebilirsınırlı özellikli ücretsiz deneme sürümünü indirip kullanarak bir lisans almadan önce. Bu, tüketicilerin taahhütte bulunmadan önce ürünün işlevselliğini ve özelliklerini değerlendirmelerini sağlar.

By admin