TeraByte Drive Image Backup & Restore 3.65 Crack & Keygen Ücretsiz

Author:

TeraByte Drive Image Backup & Restore 3.65 Crack With Key Full Version For WindowsTeraByte Drive Image Backup & Restore 3.65 Crack & Keygen Ücretsiz

TeraByte Drive Image Backup & Restore 3.65 Crack kullanıcıların Windows bilgisayarlarındaki tüm verilerin, programların ve işletim sistemlerinin kapsamlı bir yedeğini kolayca ve rahatça oluşturmalarını sağlayan bir yazılımdır. Yedeklemelerinizi doğrudan harici USB ve FireWire aygıtlarına, dahili veya ağ sürücülerine ve hatta hemen CD, DVD veya bd’ye kaydetme seçeneğiniz vardır. Bu eğitim, bt’yi, temel özelliklerini, işlevselliğini ve dijital varlıklarınızın güvenliğini ve güvenilirliğini korumadaki önemini kapsamlı bir şekilde inceler.

TeraByte Drive Image Backup & Restore Crack Free Download kurtarma önyükleme diski oluşturmak için kullanıcı dostu bir disk oluşturma sihirbazına sahiptir. Verilerinizi, programlarınızı ve işletim sistemlerinizi yedekleme üretildiğinde orijinal durumuna geri yüklemek için kurtarma diskini önyüklemeniz ve kurtarmak istediğiniz bölümleri veya sürücüleri geri yüklemeniz yeterlidir. Oldukça temiz. Gelişmiş işlevler, uyarlanabilir zamanlama seçenekleri ve kullanıcı dostu bir arayüz sunan bu çözüm, verilerinizin güvende olduğundan ve zahmetsizce geri yüklenebileceğinden emin olmanızı sağlar.

TeraByte Drive Image Backup & Restore Download For Windows 32-bit OS Windows için terabayt basınçlı görüntü yedekleme ve onarım paketinde önemli bir sorundur. Bu paket, pakete dahil olan ek bir bileşen olan birim gölge kopyası hizmeti (VSS) veya phylock ™ tarafından sağlanan teknolojiyi kullanır. VSS ve phylock ™, yedekleme belirli bir zamanda güvenli bir şekilde kilitlenirken dizüstü bilgisayarınızı kullanmanızı sağlar. Bu, şu anda kullanılmakta olan bir bölümü yedeklemeye çalışırken genellikle karşılaşılan tutarsızlıkları ortadan kaldırır. Ayrıca indirmek isteyebilirsiniz O&O DiskImage Professional Crack

Terabyte Drive Image Backup & Restore Kullanımı Ücretsiz Mi?

TeraByte Drive Image Backup & Restore With Key Full Version işletim sistemini, uygulamaları, ayarları ve verileri kapsayan tüm sabit sürücünüzün “görüntüleri” olarak bilinen kesin kopyalarını oluşturmak için özel olarak tasarlanmış sağlam bir yazılım çözümüdür. Bu resimler, sisteminizi veri kaybı, bozulma veya donanım arızası durumunda önceki bir duruma geri yüklemek için kullanılabilecek kapsamlı yedeklemeler olarak işlev görür. Değerli verilerinizi kayıp, hasar ve donanım arızalarından korumak için sağlam ve güvenilir bir çözümdür.

TeraByte Drive Image Backup & Restore Keygen dosyaları koruyan bir ev kullanıcısı olun, ister hayati veri varlıklarını güvence altına alan bir iş profesyoneli olun, dijital varlıklarınızın güvenliğini ve bütünlüğünü korumak ve sürdürmek için gerekli araçları ve yetenekleri sağlar. Bu programa gecikmeden yatırım yaparak proaktif önlemler alın ve verilerinizi güvence altına alın.

TeraByte Drive Image Backup & Restore Full Free 2024 güçlü yedekleme ve geri yükleme işlemleri için güvenilir bir çözümdür. Hayatımızın teknoloji ile giderek daha fazla bağlantılı hale geldiği dijitalleşme çağında, verilerimizin korunmasını sağlamak son derece önemli hale geldi. Değerli fotoğrafları, önemli iş belgelerini, kişisel projeleri veya ekipmanımızın kusursuz çalışmasını sağlayan işletim sistemini içerip içermediği, veri kaybının feci bir etkisi olabilir. almalı ve kullanmalı Light Image Resizer Crack

TeraByte Drive Image Backup & Restore 3.65 Crack & Keygen Ücretsiz

Terabyte Drive İmaj Yedekleme Ve Geri Yüklemenin Temel Özellikleri:

 • Tam Disk Görüntüleme: TeraByte Drive Image Backup & Restore Full Setup Download ile, tüm verilerinizin güvende olduğundan emin olmak için yüklü uygulamalar ve işletim sistemi dahil olmak üzere sabit sürücülerinizin tam yedeklerini alabilirsiniz.
 • Artımlı ve Farklı Yedekleme: Yazılım, tam disk görüntülemeye ek olarak artımlı ve farklı yedeklemelere izin verir. Bu özellik, yalnızca son yedeklemeden bu yana meydana gelen değişiklikleri kaydetmenize olanak tanır, bu da yedekleme süresinden ve depolamadan tasarruf sağlar.
 • Esnek Zamanlama: Verilerinizin insan katılımına gerek kalmadan tutarlı bir şekilde yedeklenmesini garanti ederek, otomatik yedeklemeleri önceden belirlenmiş zamanlarda yürütülecek şekilde programlayabilirsiniz.
 • Birçok Yedekleme Hedefi: Ağ sürücüleri, harici sabit sürücüler ve bulut depolama hizmetleri gibi çok çeşitli yedekleme hedeflerine yönelik desteği sayesinde yedekleme görüntülerinizi kaydettiğiniz yer söz konusu olduğunda seçenekleriniz vardır.
 • Disk klonlama: Bu yazılım, işletim sisteminizi ve uygulamalarınızı yeniden yüklemeden depolama alanınızı güncellemenizi veya yeni bir sürücüye geçmenizi kolaylaştırır. Tüm sabit sürücüleri veya bölümleri klonlayabilir.
 • Yedek Görüntülerin Açılması ve incelenmesi: Yedek görüntüler sanal sürücüler olarak açılabilir, bu da içeriklerini incelemenize ve her şeyi geri yüklemeye gerek kalmadan belirli dosya veya klasörleri bunlardan çıkarmanıza olanak tanır.

Terabyte Drive İmaj Yedekleme Ve Geri Yükleme Ile İlgili Yenilikler Nelerdir?

 • TeraByte Drive Image Backup & Restore Serial Key yedeklemenizin her baytını doğrulamanıza olanak tanır.
 • Kolaylık
  Doğrudan Windows’dan çalışır ve loose phylock ™ eklentisiyle, yeniden başlatmaya gerek kalmadan home Windows bölümünün gerçek bir anlık görüntüsünü oluşturabilir.
 • Güvenlik
  Yedeklemeleriniz basit şifre koruması veya tam 256 bit AES şifreleme ile korunabilir.
 • Güncelleştirilmiş kayıtları yedekleyin.
  Alternatif en basit yedekleme seçeneği, yalnızca son yedeklemenin gerçekleştirilmesinden bu yana değişen en önemli bilgileri yedeklemenizi sağlar.
 • Basit, sihirbaz odaklı kullanıcı arayüzü.
 • İlk kez ve her seferinde kullanımı kolaydır.

TeraBayt Sürücü Görüntüsü Yedekleme ve Geri Yükleme Nasıl Çalışır?

TeraByte Drive Image Backup & Restore Cracked 2024 yalnızca verileri değil, sürücünün yapısını ve ayarlarını da yakalayarak sabit sürücünüzün bayt bayt kopyasını oluşturur. Bu, sisteminizin tam bir klonunu oluşturur; bu, veriler kaybolursa veya sistem arızalanırsa onu önceki bir duruma geri yüklemek için kullanılabilir.

Yazılım, yedekleme işlemini karmaşık algoritmalarla optimize ederek depolama alanının verimli kullanılmasını ve yedekleme sürelerinin en aza indirilmesini sağlar. Ayrıca, yedek resimlerin ve verilerin bütünlüğünü doğrulamak ve kontrol etmek için olanaklar sunar.

Bir yedek görüntü oluşturduktan sonra, görüntüyü harici sabit sürücüler, ağ aygıtları ve bulut depolama hizmetleri dahil olmak üzere çeşitli ortamlara kaydedebilirsiniz. Ardından, gereksinimlerinize bağlı olarak sisteminizi yedek görüntüden tamamen veya seçmeli olarak geri yüklemek için yazılımı kullanabilirsiniz.

TeraByte Drive Image Backup & Restore 3.65 Crack & Keygen Ücretsiz

Terabyte Drive İmaj Yedekleme Ve Geri Yükleme Sistem Gereksinimleri:

 • Hem x86 hem de x64 Windows sistemlerinde sorunsuz çalışır.
 • NT4’ten 10’a kadar tüm Windows sürümleri desteklenir.
 • Bu yazılımla uyumlu Windows Server ve SBS sürümleri (NT4, 2000, 2003, 2008, 2008R2, 2011, vb.).
 • TeraByte Drive’ın İmaj Yedekleme ve Geri Yükleme Paketinin Bileşenleri.

Nasıl Kurulur?

 • Önce en son güncellemeyi alın.
 • Önce eskisinden kurtulun.
 • Not Virüs korumasını kaldırın.
 • İndirdikten sonra, rar dosyasını açtıktan veya ayıkladıktan sonra kurulumu açın.
 • Kurulumu tamamladıktan sonra, bilgisayarınızı kapatabilirsiniz.
 • ‘Crack’ veya ‘Patch’ klasörünü başlatın, ardından içeriğini kurulum dizinine yapıştırın.
 • Ondan sonra keyfine bak.

Ayna

[Sıkça Sorulan Sorular]

TeraBayt Sürücü Görüntüsü Yedekleme ve Geri Yükleme çağdaş donanımlarla çalışır mı?

Gerçekten de TeraByte Drive Image Backup & Restore Latest Download GUID Bölüm Tablosu (GPT) sürücüleri ve çağdaş UEFI tabanlı sistemlerle uyumludur ve en yeni donanım yenilikleriyle uyumluluğu garanti eder.

Yedek görüntülerimi şifrelemek için TeraBayt Sürücü Görüntüsü Yedekleme ve Geri Yükleme’yi kullanabilir miyim?

Evet, program, özel bilgileri meraklı gözlerden korumak için yedek görüntüleri şifrelemek için seçenekler sunar.

Hangi yedekleme konumları TeraBayt Sürücü Görüntüsü Yedekleme ve Geri Yükleme ile uyumludur?

Yedek resimlerinizi istediğiniz yere kaydetme seçeneği, ağ sürücüleri, harici sabit sürücüler ve bulut depolama hizmetleri gibi çok çeşitli yedekleme hedeflerini destekleyen BT tarafından sağlanır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir