Wise Registry Cleaner Free Download Windows 10

Wise Registry Cleaner Pro 11.4.4 Crack & License Key [En son]

Wise Registry Cleaner Pro Crack tarafından geliştirilen ve çok çeşitli özellikler sunan bir kayıt defteri temizleme ve optimizasyon yardımcı programıdır. Bu yazılım, kullanıcıların eski veya hatalı kayıt defteri girdilerini tespit etmelerine ve ortadan kaldırmalarına yardımcı olmak için gelişmiş tarama algoritmaları ve akıllı temizleme prosedürleri kullanır. Sonuç olarak, sistem kararlılığını, performansını ve yanıt verebilirliğini artırır. Bu program, kullanıcı dostu arayüzü ve geniş özellik yelpazesi sayesinde kullanıcıların sağlıklı.

Wise Registry Cleaner Portable kayıt defteri sistemi girişlerini yönetmek için bir teknik kullanan ve dolayısıyla bilgisayar performansını optimize eden bir uygulamadır. Bu programcı ileri düzeydedir ve tam kaydı hızlı bir şekilde arayabilen etkili bir algılama tekniğine sahiptir. Yanlış değerler ve diğer kayıt endişeleri de dahil olmak üzere tarama bulgularının ayrıntılı bir özetini sunar.

Ek olarak, deneyimli bir kayıt memuru, silme kriterlerini karşılayan kayıtlı nesneleri ve korunması gerekenleri de ayırt edecektir. Kaldırılan kaydı alır. Manuel ek, işleme başlamadan önce tüm kaydı kapsamlı bir şekilde incelemek için kullanılır. Kuşkusuz, Wise Registry Cleaner Pro Download diğer kayıt defteri uygulamalarına kıyasla üstün güvenlik sunar. Akıllı Kayıt, kullanıcıların sistem kurtarma belirteçlerini ortadan kaldırmasını sağlar. Ayrıca indirmek isteyebilirsiniz Auslogics Registry Cleaner Crack

Wise Registry Cleaner Çalışıyor Mu?

Eski nesnelerin kayıt sistemine dahil edilmesi, hizmet kesintilerine ve hatta bilgisayar arızalarına neden olabilir. Wise Registry Cleaner Pro Serial Key bireysel tercihlere bağlı olarak veritabanını günlük veya üç ayda bir otomatik olarak temizleyebilir. Verilen süre geçti ve Akıllı Kayıt Temizleyicileri artık arka planda kaydı temizlemeye başlayacak. Kullanıcılar, tercihlerde ‘Görevleri tamamlamayı kullanarak temizle’ düğmesini oluşturabilir ve bilgisayarın yanına yerleştirebilir.

Wise Registry Cleaner Pro License Key sistem hızını artırmak, sistem kararlılığını artırmak ve Windows ortamlarındaki bakım süreçlerini basitleştirmek için kullanışlı bir programdır. Yazılım, gelişmiş tarama algoritmaları, güvenli temizleme işlemleri ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kullanıcıların sağlıklı. Sistem performansını artırmak ve Windows sistemlerinde kayıt defterini optimize etmek isteyen yeni başlayanlardan uzmanlara kadar her seviyedeki kullanıcılar için kapsamlı bir çözümdür. Siz de beğenebilirsiniz CCleaner Professional License Key

Wise Registry Cleaner Pro 11.4.4 Crack & License Key [En son]

Temel Özellikleri Wise Registry Cleaner Pro Crack:

Çok amaçlı temizlik aparatları:

Evde veya kamusal alanlarda olduğu gibi birden fazla kişi tarafından kullanılan bilgisayarlar bu yeni özellikten yararlanabilir. Tüm kullanıcı kayıtları, yönetici haklarına sahip kişiler tarafından anında kopyalanabilir ve yapıştırılabilir. Kayıt sorunlarını incelemek ve çözmek için her hesaba giriş yapmak gerekli değildir.

Koruyucu ve aktif aparat:

Başlangıçta, not defteri herhangi bir şeyi silmeden önce yedekler. Hiç bir sistem sorununuz olduysa, kayıt defterini geri yüklemek için kullanabilirsiniz. Makinenizde önemli bir ağ veya bilgisayar değişikliği yapmadan önce, kayıt defteri yedeklemesini veya yedeklemeyi istediğiniz zaman etkinleştirebilirsiniz.

Kendi kaderini tayin etme davranışını yönlendirmek:

Wise Registry Cleaner Indir, haftalık veya aylık olarak temizlemeniz gereken verileri otomatik olarak yakalayacak şekilde ayarlanabilir. Son kullanma tarihinden sonra yapay zeka otomatik olarak kaldırılacaktır. 1’i seçip oluşturulan “simgeyi” masaüstünüze yapıştırarak ayarlardan bir tane yapabilirsiniz. Bu işlevle, kayıt defterini silmek için Wise Registry Cleaner’ı kullanmanıza bile gerek yoktur — bunu sadece düğmeye basarak yapabilirsiniz.

Sanallaştırma işletim sistemi düzenleyici çerçeve ile güçlendirilmiştir:

Windows kayıt defterinizi temizlemenin ve silmenin yanı sıra sistem ve İnternet hızını artırmak için doğru ayarları optimize edebilir. Bilgisayarınızın performansı sadece tek bir tıklama ile artacaktır.

Ayrıca Şunları Da Beğenebilirsiniz: Autodesk 3ds Max Crack 2025 

Yeni Güncelleme Nedir?

 • Birleştirme, Windows kayıt defterini temizleme ve bilgisayar performansını en üst düzeye çıkarma yeteneğine sahiptir.
  güvenli bir şekilde silinen kayıt defteri öğelerini tanımlayabilir.
 • Wise Registry Cleaner Türkçe net bir kullanıcı arayüzü ve son derece kolay bir kurulum süreci sunar.
 • Tam kayıt defterinin el ile yedeklenmesi de desteklenir.
 • Standart, güvenli veya derin bir kayıt defteri taraması seçilebilir.
 • Tarama için özel kayıt defteri bölümleri mevcuttur.
 • Silinen kayıt defterinin otomatik bir yedeğini oluşturacaktır.
 • Ayrıca, “1 tıklama ile temizle” simgesini yapabilir ve masaüstü simgeniz olarak ayarlayabilirsiniz.
 • Sistem Ayarı, Sistem Ayarlarını Optimize Ederek Performansı Artırır
 • Tüm kullanıcılar için kullanımı basit.
 • Bir Programa Göre Otomatik Kayıt Defteri Temizliği.

Sıkça Sorulan Sorular

Wise Registry Cleaner Pro ile sistem performansı nasıl artırılır?

Eski ve geçersiz girdilerin kayıt defterinden kaldırılması sayesinde sistem hızı optimizasyonuna katkıda bulunur. Bu, daha hızlı sistem başlatma sürelerine, daha sorunsuz uygulama başlatmalarına ve daha az sistem gecikmesine neden olabilir.

Wise Registry Cleaner Pro ile gerçek zamanlı izleme geliyor mu?

Evet, kayıt defteri değişikliklerini izleyen ve olası sorunları veya performans darboğazlarını kullanıcılara bildiren gerçek zamanlı bir sistem izleme aracı bu programa dahildir. Bu, kullanıcıların daha ciddi hale gelmeden önce yeni sorunları tanımalarına ve çözmelerine yardımcı olur.

Wise Registry Cleaner Pro temizleme seçeneklerini kişiselleştirmek mümkün mü?

Evet, bu uygulama ile ayarlanabilir temizlik seçenekleri mevcuttur. Gereksiz dağınıklığı giderirken, kullanıcılar önemli sistem ayarlarını ve kullanıcı tercihlerini koruyarak hangi kayıt defteri kategorilerinin veya girişlerinin temizleme işleminin dışında bırakılacağını seçebilir.

Wise Registry Cleaner Pro 11.4.4 Crack + License Key Download

Wise Registry Cleaner Pro License Key [Updated]:

jHwHbL-yoTPOM-UssnRj9JuAFr-F7o2N7XH
FLZgT5d6Bh-muwgRu-oYDEVP-exFxpu8JoA

Wise Registry Cleaner Pro’nun Sistem Gereksinimleri:

 • Windows 10, Windows 8.1 ve Windows 7’nin tümü uyumludur.
 • Bellek (RAM): Minimum 2 GB, Önerilen 4 GB.
 • Gerekli Disk Alanı: en az 200 MB.

Nasıl Kurulur?

 • Bu nedenle tamamen kaldırın.
 • Wise Registry Cleaner’ı Alın ve Kurun.
 • Bunun yerine Crack klasörünün bozuk dosyasını kullanın.
 • Kurulum sırasında koymanız gerektiği söylenen yere koyun.
 • Eğlence!

By admin