Wise Folder Hider Pro Crack + License Key Bedava indir 2024

Wise Folder Hider Pro 5.0.5.235 Crack + License Key Portable

Wise Folder Hider Pro Crack özel verilerinizi yerel bir bölüme veya çıkarılabilir bir diske taşıyarak gizleyebilen güvenilir bir programdır. Bu gelişmiş araçla herhangi bir dosya biçimini meraklı gözlerden gizleyebilir veya koruyabilirsiniz. Buna fotoğraflar, filmler, belgeler ve hatta özel klasörler dahildir. Bu araçla, ister belge, ister fotoğraf, video, ister özel veya gizli klasör olsun, herhangi bir dosyayı yetkisiz okuma, yazma, yeniden adlandırma ve silmeye karşı koruyabilir veya gizleyebilirsiniz. İnsanlar Da indirebilir: Norton Security Crack

Wise Folder Hider Pro License Key’nizdeki özel verilerinize yetkisiz erişimi kalıcı olarak engelleyerek ile geliştirilebilir. Oturum açmak için birincil şifre kullanılır ve çift şifre koruma sistemi kullanılarak verileri gizlemek ve göstermek için ikincil şifre kullanılır. Kullanıcılar, USB sürücüsünde taşınabilir şifreli bir dosya klasörü oluşturmanın yanı sıra, şifrelenmiş sürücüyü doğrudan çıkarılabilir sürücüde de oluşturabilir. İnsanlar da beğenebilir: K7 Total Security Activation Code

USB sürücüleri Wise Folder Hider Pro Crack ile gizleyebilir miyim?

Elbette, tüm bir USB sürücüsünü bilgisayarınıza takarak, Wise Folder Hider Pro’yu başlatarak ve gizlemek istediğiniz sürücüyü seçerek gizleyebilirsiniz. Basit ve sezgisel bir arayüze sahip olduğu için herkes bu uygulamayı sorunsuz bir şekilde kullanabilir. Kullanıcılar Wise Folder Hider Portable, gizlemek istedikleri dosyayı seçip uygulamaya sürükleyerek özel dosyalarını, klasörlerini ve USB flash sürücülerini gizleyebilir ve kilitleyebilirler.Kullanıcıların bir dosyayı gizlemek için yapması gereken tek şey dosyayı programa sürüklemektir.

Wise Folder Hider Download is an intelligent application which provides enhanced security for files and folders on your Windows PC by permanently blocking unauthorized access to your private files or folders. It has a two-factor authentication system, with a main password for access and a secondary password for data encryption and decryption. You can make an encrypted drive on the removable drive or use it to build a portable encrypted folder on a USB device. Everyone should have no trouble using the GUI because it is so basic and easy to understand. Ayrıca indirebilirsiniz: VIPRE Advanced Security Activation Code

Wise Folder Hider Pro 5.0.5.235 Crack + License Key Portable

Temel Özellikleri Wise Folder Hider License Key:

 • Hassas dosya ve klasörleri meraklı gözlerden korumak için bunları yerel bölümlerde veya çıkarılabilir cihazlarda gizleyebilirsiniz.
 • Wise Folder Hider Pro Key, fotoğraflar, videolar ve özel veya gizli klasörler de dahil olmak üzere her türlü dosyayı yetkisiz kullanıcılar tarafından okunmaya, yazılmaya, yeniden adlandırılmaya veya silinmeye karşı koruyabildiğinizden veya gizleyebildiğinizden emin olun.
 • Windows PC’niz bu gelişmiş güvenlik yazılımıyla dosya ve klasörlere yetkisiz erişime karşı korunur.
 • Oturum açmak için Birincil parola ve verileri gizlemek ve göstermek için İkincil parola içeren çift parola koruma mekanizması.
 • Taşınabilir şifreli dosya klasörleri, USB sürücülerinde oluşturulabileceği gibi, doğrudan çıkarılabilir medyadaki şifrelenmiş sürücülerde de oluşturulabilir.

İçerideki Yenilikler Wise Folder Hider Indir?

 • Belgelere, fotoğraflara, videolara ve özel klasörlere yetkisiz erişimi gizleyerek veya okumaktan, yazmaktan, yeniden adlandırmaktan veya silmekten koruyarak önleyin.
 • İstenmeyen kullanıcıların süresiz olarak bunlara erişmesini engelleyerek Windows PC’nizin veri ve klasörlerinin güvenliğini artırır.
 • Erişim için birincil parola ve veri şifreleme ve şifre çözme için ikincil parola içeren iki faktörlü bir kimlik doğrulama sistemi uygular.
 • Tüm sürücüyü veya yalnızca seçili bir klasörü taşınabilir bir USB sürücüde şifreleyerek hareket halindeyken kullanım için ideal hale getirme seçeneği.

Sistem Gereksinimleri:

 • Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10, hem 32 hem de 64-bit sürümler.
 • Pentium III veya daha yüksek bir işlemci önerilir.
 • Minimum 128 megabayt RAM önerilir.
 • Wise Folder Hider Pro License Key yüklemek minimum 10MB disk alanı gerektirir.

Nasıl Kurulur?

 • Aşağıdaki indirme düğmesine/düğmelerine tıkladıktan sonra indirme hızınıza bağlı olarak birkaç dakikadan birkaç saate kadar beklemeniz gerekebilir.
 • İndirilen dosyaların nasıl çıkarılacağını bu makaleden öğrenebilirsiniz.
 • Activator.exe, WCPA.v1.1.rar’dan kopyalanmalı ve önceki Activator.exe ile değiştirilmelidir.
 • Artık Wise Folder Hider Pro bilgisayarınıza yüklendiğine göre her zamanki gibi kullanabilirsiniz.