VMware Workstation Pro Crack İle Keygen Free Download

VMware Workstation Pro Crack sistemin kararlılığını olumsuz etkilemeden tek bir bilgisayarda çok sayıda işletim sistemini çalıştırmasını sağlayan dikkate değer bir programdır. Kendi bilgisayarınızda çok sayıda sanal makine çalıştırmanıza olanak tanır ve aynı bilgisayarda birçok farklı işletim sistemini çalıştırmak ve test etmek için uzman kullanıcılara, sistem yöneticilerine ve geliştiricilere gerekli tüm işlevleri sağlar.

 

VMware Workstation Pro 17.1.2 License Key Bedava Indir

Kurulum prosedürü açık ve basittir ve sizin için gerekli olan tek şey standart veya özel modu seçmektir. Vmware Workstation Pro key kullanıcı arayüzü temiz, iyi organize edilmiş ve gezinmesi kolaydır. En önemli işlevlere hızlı erişim sağlayan bir “Ana Sayfa” paneli içerir. Size aynı anda birçok sanal makineyi başlatma olanağı verir ve birden çok sekmeli bir düzeni destekler. Metin, fotoğraf veya kesmek, kopyalamak ve yapıştırmak gibi bu programı kullanarak sanal bilgisayarlarda eylemler gerçekleştirebilirsiniz.

Bu Linki de Beğenebilirsiniz: IObit Malware Fighter Pro Crack

Vmware Workstation Pro Free, birden çok işletim sistemi, anlık görüntü ve klon işlevi, güçlü ağ araçları, 3D grafik hızlandırma, çapraz uyumluluk, uzaktan erişim, platformlar arası uyumluluk, sağlam anlık görüntü yönetimi, bulut entegrasyonu, güvenlik özellikleri için destek sunan bir sanallaştırma yetenekleri merkezidir. ve devam eden güncellemeler ve destek. VMware bir sanallaştırma santralidir. İster geliştirici olun, ister BT uzmanı olun, ister sadece bir meraklısı olun, size sanal makineleri kolayca oluşturma.

Bunu, temel olarak kullanıcının uygulamayı çalıştırabileceği sanal bir ortam oluşturarak yapar. Bu genellikle yeni uygulamaları denemek ve bilinmeyen kaynaklardan dosya indirmek için yapılır. Ayrıca, kendi bilgisayarınızı virüslerden korur, gerçek sisteme değil, yalnızca sanal sisteme saldırmalarını sağlar. Vmware Workstation Pro Indir, milyonlarca kullanıcısı gösterdiği gibi en iyi uygulamadır, kullanıcıların paylaşılan bir klasör oluşturarak bilgisayarlar arasında veri aktarmasına olanak tanır.

Vmware Workstation Pro’yu Bir Mac’te Çalıştırmak Mümkün Mü?

Hem Windows hem de Linux, VMware Workstation Pro yazılımı tarafından desteklenir. Bir Mac’iniz varsa ve sanal makineleri çalıştırmak istiyorsanız, Parallels’e oldukça benzeyen ancak macOS için uyarlanmış bir program olan VMware Fusion’ı almayı düşünmelisiniz. ihtiyaçları için gerekli olduğu kadar çok Çöp konteyneri oluşturma seçeneğine sahiptir. Kullanıcı, belirli hatalar giderilirken tüm aynı anda çalıştırabilir.

Bu Linki de Beğenebilirsiniz: Truecaller Premium APK Crack

Vmware Workstation 16.2.3 Crack Tam Güncellenmiş Sürüm Ücretsiz İndir

Temel Özellikleri VMware Workstation Pro Crack

Çoklu İşletim Sistemi Desteği

 • Çok sayıda işletim sisteminin tek bir fiziksel makinede eşzamanlı çalışmasını destekleme kapasitesi, ürünün en dikkat çekici özelliklerinden biridir. Bu özellik, programı birçok platformda test etmesi gereken bir yazılım geliştiricisi veya çeşitli sunucu yapılandırmaları çalıştıran bir bilgi teknolojisi uzmanı olsanız da, birkaç fiziksel aygıta ihtiyaç duymadan bunu yapmanıza olanak tanır.

Fotoğraf Çekmek ve Kopyalamak için İşlevsellik

 • Anlık görüntü ve klonlama özellikleriyle Vmware Workstation Pro Free Download, sanal makineleri yönetmeyi kolaylaştırır. Sanal makinenin durumunu belirli bir anda kaydetmek için anlık görüntüsünü alabilirsiniz. Bu, gerektiğinde sanal makineyi daha önceki bir duruma döndürmeyi kolaylaştırır. Klonlama, orijinaliyle aynı olan sanal makinelerin (VM’ler) klonlarını oluşturmanıza olanak tanır, bu da aynı ortamın birkaç sürümünü kurarken zaman kazandırır.

Ağ İletişimi için Büyük Güce Sahip Araçlar

 • Kullanıcılara kapsamlı bir yüksek etkili ağ yetenekleri paketi sunar. Karmaşık sanal ağları kolayca tasarlayabilir, çeşitli ağ durumlarını simüle edebilir ve ağa bağlı bağlantılara dayanan uygulamaları test edebilirsiniz. Bu, hem geliştirme süreci hem de test süreci için gerçekten yararlıdır.

Üç Boyutlu Yüksek Performanslı Grafikler

 • Sanal makinelerinde 3D grafik yetenekleri talep edenlere hitap eder ve onlara bu özellikleri sunar. Sanal makinelerde grafik yoğun programları ve oyunları düşük performans kaybıyla çalıştırmanıza olanak tanıyan 3D grafik hızlandırma için kapsamlı destek sunar. Bu, geliştiriciler için birçok olasılık açar.

Çapraz uyumluluk kavramı

 • VMware Workstation Windows, Linux, macOS ve çok daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli işletim sistemleriyle uyumlu olduğu iyi bilinmektedir. Bu çok yönlülük nedeniyle, sanal makineleri (VM’ler) herhangi bir zorluk çekmeden çeşitli platformlarda oluşturmak, çalıştırmak ve paylaşmak mümkündür.

İnternet üzerinden Erişim ve Yönetim

 • Kullanıyorsanız, fiziksel olarak orada olmasanız bile sanal makinelerinize erişebilir ve bunları kontrol edebilirsiniz. Sanal makineleri (VM’LERİ) bir ağ üzerinden çalıştırması veya fiziksel olarak ana sistemde olmadan sorunları gidermesi gereken BT yöneticileri bu özelliği son derece yararlı bulacaktır.

Anlık Görüntülerin Güçlü Yönetimi

 • Içerdiği kapsamlı anlık görüntü yönetimi seçenekleri vardır. Anlık görüntülerin oluşturulması ve yönetimi üzerinde tam kontrole sahip olursunuz, bu da sanal makinenin önceki bir sürümüne geri dönmenizi veya çeşitli yapılandırmalar arasında hızlı geçiş yapmanızı sağlar.

Çeşitli Bulut Hizmet Platformlarıyla Entegrasyon

 • Bulut hizmetleriyle sorunsuz entegrasyonu sayesinde iş yüklerini gerektiğinde buluta kaydırmak kolaydır. Bu entegrasyon, kullanıcılara AWS’de VMware Cloud gibi popüler bulut sağlayıcılarına ve bu sağlayıcılardan sanal makineler (VM’ler) yükleme ve indirme olanağı sağlar.

Fonksiyonel Güvenlik Önlemleri

 • Hassas verilerin korunması, en yüksek önceliklerinden biridir. Güvenli önyükleme, sanal Güvenilir Platform Modülleri (vTPM) desteği ve şifreleme özellikleri gibi özellikler sağlayarak sanal makineleriniz ve depoladıkları veriler için koruma sağlar.

Tutarlı Bakım ve Yardım

 • VMware, ürünleri için sürekli olarak yeni özellikler geliştirmeye kendini adamıştır ve VMware Workstation Pro istemci yazılımı düzenli olarak güncellemeler alır. Bu güncellemeler yalnızca yeni işlevler sağlamakla kalmaz, aynı zamanda yazılımın işletim sistemlerinin en son sürümleriyle ve donanımdaki teknolojik gelişmelerle uyumlu olduğunu garanti eder.

Ayrıca Şunları Da Beğenebilirsiniz: TweakBit PCRepairKit Crack 

Yeni Güncelleme Nedir?

 • VMware kullanan konuklar, Vmware Workstation Pro Full yükseltmesi sayesinde artık şube hedef enjeksiyonunu azaltmak için gerekli donanım desteğine erişebilir.
 • Bazı konuk işletim sistemleri, kendilerini spectre takma adıyla da bilinen CVE-2018-5715’e karşı korumak için bu donanımdan yararlanır.
 • Konuk işletim sisteminin dal hedefi enjeksiyon azaltımı için donanım desteğinden yararlanabilmesi için aşağıdaki prosedürlerin uygulanması gerekir.
 • Bu güncelleştirmenin yüklenmesini gerektirir.

Artıları:

 • Çok çeşitli sanal bilgisayarlarla uyumludur
 • Uygulama çeşitli platformlarda mevcuttur
 • Sürükleyip bırakarak tüm işletim sistemleri için entegre destek
 • Ek aletler ve araçlar ekleyin.

Eksiler:

 • Hiçbiri

Vmware Workstation Pro’nun Sistem Gereksinimleri:

 • Windows 7/8/8.1/10/11, desteklenen sürümler aralığıdır.
 • Bellek (RAM) gereksinimleri en az 2 gigabayta ihtiyaç duyar.
 • Sabit sürücü Alanı gerekli: Sabit sürücünüzde en az 500 MB boş alana ihtiyacınız olacak.
 • İşlemci: saat hızı 1,3 GHz veya üstü olan bir Intel Pentium işlemci.

Nasıl Kurulur?

 • İlk olarak, VMware Workstation 17 Pro’nun lisans anahtarını indirerek edinin.
 • Eski sürümü bilgisayarınızdan kaldırın.
 • Not Virüs Korumasını kapalı konuma getirin.
 • Karşıdan yükleme tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını açın ve rar dosyasını açın veya çıkarın (çıkarma için WinRAR önerilir).
 • Başlatma dosyasını yükleyin.
 • Programı etkinleştirmek için bir seri anahtar gereklidir.
 • Kurulumun ardından, bir seri anahtar üretmek için keygen’i kullanmak, programı başarıyla kaydetmenize olanak tanır.
 • Hepsinden sonra, 2024 olan en son sürümün keyfini çıkarmaktan çekinmeyin.

VMware Workstation Pro 17.1.2 License Key Bedava Indir

Özetlemek geekiest:

Kullanıcılara, kullanışlı özelliklerle dolu güçlü bir sanallaştırma yazılımı olan VMware Workstation’ı kullanırken çeşitli işletim sistemlerini eşzamanlı olarak çalıştırma olanağı verilir. Kullanıcı dostu arayüzü, kapsamlı birlikte çalışabilirliği, güçlü ağ özellikleri ve yüksek performansı nedeniyle çeşitli sektörlerdeki profesyoneller ve geliştiriciler için hayati bir araçtır.