SoftColor Automata Pro 1.18.2304 Crack Plus Serial Key En Sonuncu

SoftColor Automata Pro Indir, dijital fotoğrafların ve PDF dosyalarının değiştirilmesini ve işlenmesini otomatikleştiren güçlü. Otomata sınırsız sayıda farklı iş akışına sahip olabilir ve dosya lojistiği faaliyetlerine destek sağlar. Yeni ve güncellenmiş resim dosyaları giriş klasöründen otomatik olarak yüklenir ve işlenmiş fotoğraflar çıkış klasörüne kaydedilir. Ayrıca Automata’nın işlemlerini birlikte çalışacak şekilde bağlayabilirsiniz. Automata’nın otomatik renk düzeltme algoritması, tek bir işlemle görüntünün rengi, pozlaması ve kontrastıyla ilgili sorunları düzeltir. Beyaz dengesi, pozlama ve kontrast değişiklikleri bağımsız katmanlar olarak ele alınır. Endüstri standardı ICC profillerini kullanan renk kontrolü Automata’da desteklenir. SoftColor Automata Pro 1.18.2304 Activation Code İndirmek

Renk düzeltme, görüntülerle çalışırken kullanabileceğiniz birçok düzenleme seçeneğinden yalnızca biridir. Otomatik yaklaşımımız, şirket içinde geliştirilen spektral aydınlatma tespit tekniklerine dayanmaktadır. Bu nedenle bilgisayarları, renkleri insanlar gibi anlayacak şekilde eğitebiliriz. SoftColor Automata Pro Keygen size beyaz dengesi, pozlama ve kontrastla ilgili sorunları aynı anda çözmeniz için tamamen otomatik ve uyarlanabilir araçlar sağlar. Beyaz dengesi, pozlama ve kontrast gibi şeyleri bağımsız olarak ayarlayan çok katmanlı bir renk düzeltme yaklaşımı kullanıyoruz. Bu, otomatik düzeltmenin gücünün ve diğer renk düzeltme ayarlarının ayarlanmasında tam ayrıntı düzeyine olanak tanır.

Softcolor Automata Pro’yu Nasıl Kullanırız?

Farklı klasörlerden ve farklı işleme kriterlerine sahip çok sayıda görüntüyü toplu olarak işlemek için basit bir programa ihtiyacınız varsa SoftColor Automata Pro Torrent. Her birinin kendi kuralları ve koşulları olan çeşitli işleme süreçlerini tasarlamanıza, ardından bunları ayrı ayrı veya aynı anda çalıştırmanıza olanak tanıyan etkili bir araçtır. Automata Pro’da farklı düzenleme işleri eklenerek ve giriş ve çıkış parametreleri tanımlanarak herhangi bir sayıda işleme prosedürü tanımlanabilir. Renkler değiştirilebilir, fotoğraflar yeniden boyutlandırılabilir, belirli bölümler kırpılabilir, filigranlar eklenebilir, gürültü kaldırılabilir, meta veriler değiştirilebilir vb.

SoftColor Automata Pro Crack, orijinallerin kopyalarını farklı bir konuma kaydetmesini veya fotoğrafları PDF’lere dönüştürmesini söyleyebilirsiniz. Düzenleme uygulamasının yalnızca belirli dosya formatlarını düzenlemesini sağlamak da mümkündür. Şu resim formatlarını destekliyoruz: JPG, TIFF, PNG, PSD ve BMP. Program, kaynak dosyaların üzerine yazılmasını önlemek için dışa aktarılan fotoğrafların adlarına otomatik olarak son ekler ve önekler ekleyebilir. Belirli düzenleme işlemlerinin sonuçlarını, bunları büyük bir fotoğraf veri kümesine uygulamadan önce görmek faydalıdır. Tamamlanan işlemi kaydetmeden önce örnek bir dosya veya örnek fotoğraflarla önizleyebilirsiniz.

SoftColor Automata Pro 1.18.2304 Activation Code İndirmek

SoftColor Automata Pro’nun Temel Özellikleri:

  • Görüntünün renginde, pozlamasında ve kontrastında profesyonel düzeyde otomatik iyileştirmeler
  • SoftColor Automata Pro indir, Kapsamlı dinamik aralık ayarlamalarıyla düşük ışıkta çekilen fotoğrafları geri yükleyin.
  • Gürültüyü hem keskinleştirmede hem de azaltmada etkili araçlar
  • Görüntülerin yeniden boyutlandırılması ve kırpılması otomatik olarak yapılır
  • Yüksek dereceli renkleri yönetmek için araçlar.
  • Meta verilerin filtrelenmesi ve dosyaların lojistiği

SoftColor Automata Pro’nun Sistem Gereksinimleri:

  • Windows 11, Windows 10, Windows 8.1 ve Windows 7’nin tümü uyumludur.
  • Minimum Bellek (RAM): 2 GB (4 GB Önerilen).
  • Minimum gerekli sabit disk boş alanı 200 MB’dir.

By admin