Slack for Windows 4.37.94 Crack & Serial Key Bedava indir

Author:

Slack for Windows 4.37.94 Crack Windows 64-Bit için indirin

Slack for Windows 4.37.94 Crack & Serial Key Free Download

Slack for Windows 4.37.94 Crack, çeşitli iletişim biçimlerini birleşik bir platformda birleştirir. Modern ekipler gerçek zamanlı iletişim, arşivleme ve arama özelliklerinden yararlanabilir. İletişiminize ek olarak Slack, tüm dosyalarınızı, fotoğraflarınızı, pdf’lerinizi, belgelerinizi ve elektronik tablolarınızı istediğiniz kişiyle rahatça yüklemenizi ve paylaşmanızı sağlar. Yorum ekleme, ileride başvurmak üzere bir yıldız ve kapsamlı aranabilirlik, mevcut özelliklerin tümüdür. Google Drive, Dropbox veya Box gibi hizmetleri kullanarak bir belgeyi senkronize etmek ve aramak için bağlantıyı yapıştırmanız yeterlidir.

Slack for Windows Ücretsiz İndirme, harici hizmetlerle sorunsuz entegrasyon için sayısız olanak sağlayan çok sağlam bir işbirliği platformudur. Slack’in özü, kullanıcılar arasında doğrudan iletişimi kolaylaştıran, belirli konuları tüm kullanıcılar ve özel gruplar için kullanılabilir hale getiren bir sohbet platformudur. Slack’i rakip sistemlerden ayıran şey, kullanıcıların metne ek olarak çok çeşitli multimedya dosyalarını, belgeleri ve web sitesi bağlantılarını iletmelerine izin verme yeteneğidir. Uygulama içindeki bir dosyayı hemen önizleme veya oynatma yeteneği, yüklenen dosyanın belirli biçimine bağlıdır.

Slack for Windows Keygen Free, Dropbox, Google Drive, BitBucket, JIRA, GitHub ve Zendesk dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere ekip oluşturma girişimlerinde yaygın olarak kullanılan çok çeşitli hizmetlerle sorunsuz bir şekilde arayüz oluşturur. Keygen’in, kullanıcıların kendi entegrasyonlarını özelleştirmelerine olanak tanıyan bu nitelikteki çok sayıda platform için uyumluluk sunduğunu belirtmekte fayda var. Önemli ölçüde, Slack iletilen tüm mesajları saklama yeteneğine sahiptir ve bu mekanizma aracılığıyla birikmiş içeriğin alınmasını kolaylaştırır. Slack, işbirlikçi çabalar için yararlı olan ek yönleri dahil ederek kullanışlılığını sürekli olarak geliştirir. DAEMON Tools Pro Crack

Windows için Slack ücretsiz mi?

Evet, kullanımı ücretsizdir. Slack for Windows Mac için Crack, çeşitli iletişim biçimlerini birleşik bir platformda birleştirir. Modern ekipler gerçek zamanlı iletişim, arşivleme ve arama özelliklerinden yararlanabilir.Aralık. İletişiminize ek olarak, Slack tüm dosyalarınızı, fotoğraflarınızı, pdf’lerinizi, belgelerinizi ve elektronik tablolarınızı Ekim ayında istediğiniz kişiyle rahatça yüklemenizi ve paylaşmanızı sağlar. Lütfen bir yorum bırakın, ileride başvurmak üzere bir yıldız olarak derecelendirin ve tüm içeriğin tamamen aranabilir olduğundan emin olun. Google Drive, Dropbox veya Box gibi hizmetleri kullanarak bir belgeyi senkronize etmek ve aramak için bağlantıyı yapıştırmanız yeterlidir. Bu, daha sonra geri almayı kolaylaştıracaktır.

Sık uygulama değiştirme ihtiyacını ortadan kaldırmak için kullandığınız tüm araçları tek bir araca entegre edin. Entegrasyonu, destek istekleri, kod girişleri, hata raporları ve satış potansiyel müşterileri dahil olmak üzere program içindeki tüm bildirimleri doğrudan alacak şekilde yapılandırın. Slack for Windows Seri Anahtar İndirme, tüm bildirimleri merkezi bir depoda aranabilir hale getirir. Masaüstü, video ve ses içeriğini paylaşmak için tasarlanmış bir uygulama olan Screenhero, Ocak 2015’te satın alındı ve şu anda entegrasyondan geçiyor. Kimsenin herhangi bir bilgiyi kaçırmamasını sağlamak için, onu sabitleyebilir ve Emoji kullanarak fikrinizi ifade edebilirsiniz. Renee iPhone Recovery Crack  

Slack for Windows 4.37.94 Crack & Serial Key Free Download

Windows için Slack’in Temel Özellikleri İndir:

Kanallar: Ekip tartışmalarınızı açık kanallarda organize edin. Herkesin her şeyi net bir şekilde görebilmesi için bir ekip, proje, konu veya başka herhangi bir şey için bir kanal oluşturun.

Private Channels: Özel kanallar oluşturun ve belirli ekip üyelerini kritik bilgileri görüntülemeye davet edin. Özel kanallarınız özeldir ve başkaları tarafından erişilemez.

Direct Speech: Onlarla doğrudan iletişime geçmek için bir iş arkadaşınıza doğrudan mesaj gönderin. Güvenli ve tamamen gizli.

Collaborate more closely with other businesses: Onları haberdar etmek için iş ortakları, satıcılar veya müşterilerle bir Slack kanalı paylaşın. Etkileşimler gerçekleştiğinde, iş daha hızlı yapılır.

Integrations and Applications: Slack for Windows Crack 64-Bit, Google Drive ve Google Drive dahil olmak üzere işleri kolaylaştırmak için 2.200’den fazla ek hizmetle entegre edilebilir.

Office 365: İş akışı Oluşturucu, tekrarlayan görevleri ve iletişimi otomatikleştirmenize olanak tanır, böylece yalnızca kişilerin başarabileceği türden işleri yapmaya devam edebilirsiniz.

Security: Slack’in çalışmasının özü, her düzeyde veri korumasıdır.

Key Management for Business: Kişisel şifreleme anahtarlarınızı kullanarak verilerinize Slack’te ne kadar kolay ve görünür bir şekilde erişildiğine dair tam komut.

Windows için Slack Hakkında En Son Ne var?

 • Verimliliği artırmak için yükseltin.
 • Many features have been added to Slack for Windows Latest Version.
 • The rest of the internal work is focused on Ubuntu.
 • Minor bugs have been fixed by the developers.
 • Unobserved details are reproduced.
 • upgraded cabin and power plant.
 • improved performance and a redesigned interface.
 • Errors do not occur when languages ​​are changed.

Free Serial Keys:

SER5T6Y7U8IEDJFCHGBHXJSIUHYGTFDF

VGFYUIJFHCGYTFCVGSYHUIDJUHYGTFYH

System Requirements of Slack for Windows:

 • Microsoft Windows 10 (64-bit only), Windows 8 (both 32-bit and 64-bit), or Windows 7 Service Pack 1 (32-bit and 64-bit).
 • Processor speed 1 GHz or higher Memory (RAM) 2 GB Hard Disk Screen with 1360 x 768 pixel resolution and True Color support.

How to Install Slack for Windows?

 • Aşağıda verilen bağlantıdan Windows için Slack Crack’i indirin.
 • Çatlağı indirin ve yükleyin.
 • Kurulumdan sonra dosyaları ayıklayın ve çalıştırın.
 • Çatlağa tıklayın, ardından kapatın.
 • Seri anahtarı kopyalayın ve kurulum klasörüne yapıştırın.
 • Bitmiş.

Mirror

[Sıkça Sorulan Sorular]

Windows için Slack’i ücretsiz kullanabilir miyim?

 • Evet, Slack’in yalnızca en temel araçlara sahip ücretsiz bir sürümü var. Bununla birlikte, işletmeler ve daha büyük ekipler için ekstra özelliklere sahip premium planlar vardır.

Telefonumda veya tabletimde Windows için Slack’i kullanabilir miyim?

 • Windows için Slack, bir masaüstü bilgisayarda en iyi şekilde çalışacak şekilde tasarlanırken, telefonunuzda veya tabletinizde Slack’e erişmek için mobil uygulamayı da kullanabilirsiniz.

Windows için Slack kullanmak ne kadar güvenli?

 • Slack, güvenliği ilk sıraya koyar ve kullanıcı verilerini korumak ve gizli tutmak için veri şifreleme ve iki faktörlü oturum açma gibi güçlü yöntemler kullanır.

Diğer uygulamaları Windows için Slack’e bağlamak mümkün mü?

 • Slack ile iyi çalışan, kullanıcıların üretkenliklerini ve ekip çalışmalarını geliştirmelerine olanak tanıyan birçok üçüncü taraf uygulaması vardır.

Slack evden çalışan ekipler için iyi mi?

 • Kesinlikle. Slacks gerçek zamanlı sohbet, dosya paylaşımı ve video konferans özellikleri, uzak ekiplerin nerede olurlarsa olsunlar iletişim kurmaları ve birlikte çalışmaları için harika bir yoldur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir