ScreenHunter Pro 7.0.1449 Crack With  Serial Key Bedava indir [Windows]

ScreenHunter Pro Crack 7.0.1449 Crack & License Key [Son Sürüm]

ScreenHunter Pro Crack 7.0.1449 Crack işletim sistemi ortamında ekran görüntülerini yakalamak ve kaydetmek için profesyonel bir yazılımdır. Bugün, Windows’un çevresinin görüntülerini yakalamak için kullanılabilen birçok uygulama ve bu kategorideki en iyi araçlardan biri var. Bu program, farklı uygulamalar için eğitici filmler veya sunumlar oluşturmaya yardımcı olur. Uygulama 6k çözünürlüğe kadar ekranlarla uyumludur ve 4k video kaydına izin verir. Ayrıca görüntüleri dakikada 100 kare hızında yakalayabilir. Muhtemelen, bu özel yazılım görselleri veya ekran görüntülerini de yakalayabilir. Program monitörü tarayabilir ve videodan görüntü yakalayabilir.

ScreenHunter Pro Crack With Key Free Download kullanıcıların bilgisayar ekranlarından fotoğraf, video ve ses kaydetmelerini sağlamak için tasarlanmıştır. Bu, öğretici oluşturma, web sitesi materyali yakalama ve sunum hazırlama gibi çeşitli uygulamalar için faydalı olabilir. Yazılım, özellikle iş veya eğitim nedenleriyle ekran etkinliğini yakalamayı ve başkalarıyla paylaşmayı gerektiren herkes için faydalıdır. Kullanıcı arayüzü kullanıcı dostudur. Ayırt edici, uyarlanabilir ve birlikte çalışmak keyiflidir. Görevinizi hızlı bir şekilde tamamlayacaksınız.

ScreenHunter Pro License Key Full Latest Version kullanıcıların ana arayüze ek olarak belirli aralıklarla veya zamanlarda otomatik yakalamaları planlamalarını sağlayan bir görev zamanlayıcı özelliğine sahiptir. Bu özelliğe ayrı bir pencereden erişilebilir, ancak basit ve kullanıcı dostu kalır. Kullanıcılar, zamanlanmış görev için yakalama türünü, sıklığını ve çıktı tercihlerini seçebilir ve uygulama, sağlanan ayarlara göre yakalamaları yürütür. Bu aracın kullanıcı arayüzü iyi tasarlanmış ve kullanıcı dostudur, fotoğrafların kolayca çekilmesini, düzenlenmesini ve dışa aktarılmasını kolaylaştırır. almalı ve kullanmalı Movavi Screen Recorder Activation Key

ScreenHunter Pro Yazılımı Nedir?

Wisdom-Soft of bu yazılım, ekran kaydı ve ekran yakalama işlevlerini birleştiren sağlam bir araçtır. Güncellenmiş DirectX akışı, PC’niz üzerinde minimum etkiyle verimli bir şekilde çalışır. ScreenHunter Pro Free Download Windows 10 ile tamamen uyumludur ve kullanıcıların sonsuz miktarda yüksek kaliteli MP4 çekimi kaydetmelerini sağlar. Bu, sayısız özelliğinden dolayı istenen esnekliğin yanı sıra verimlilik sunar. Büyüleyici uygulama ile gözünüze çarpan şeyleri yakalamayı kaçırmayın.

Herhangi bir bilgiyi zahmetsizce indirebilir ve paylaşabilirsiniz. ScreenHunter Pro Full Crack işlemeyi sürdürmek için birincil bir araçtır. Bir dizi soruya posta, telefon veya röportaj yoluyla yanıt verirler. Çalışılan konu hakkında bilgi toplamak için çeşitli araçlar kullanılabilir. Anket veya diğer araçlar anket için kullanılabilir. Birincil amaç, bir arama sorgusunu bir röportaja veya başka bir anket yapısına bağlamaktır.

ScreenHunter Pro Serial Key Wisdom Software tarafından oluşturulan ve ekran içeriğini yakalamak ve işlemek için en yeni çözümleri sunmaya olan bağlılığıyla tanınan sofistike bir ekran yakalama programıdır. Bu program, kullanıcıların tam ekran görüntüleri, belirli pencereleri veya özel konumları doğru ve zahmetsizce yakalamalarını sağlar. Vizyonunuzu gerçeğe dönüştürmek için öğreticiler oluşturmak, oyun görüntüleri yakalamak veya yazılım rutinlerini belgelemek için gerekli araçları sunar. İndirebilirsin Abelssoft ScreenVideo Crack

ScreenHunter Pro Crack 7.0.1449 Crack & License Key [Son Sürüm]

ScreenHunter Pro’nun Temel Özellikleri:

Esnek Yakalama Seçenekleri:

ScreenHunter Pro Full Activated Download çeşitli gereksinimleri karşılamak için çeşitli yakalama seçenekleri sunar. Kullanıcılar, tam ekran görüntüler, tek tek pencereler veya özel konumlar çekmek için görüntü formatı, kalite ve kısayol tuşu atamaları gibi yakalama seçeneklerini ayarlayabilir. Uyarlanabilirliği nedeniyle, kullanıcılar ihtiyaç duydukları şeyi kolayca ve hassas bir şekilde yakalayabilirler.

Üstün Çıktı:

Ekran yakalama söz konusu olduğunda, kalite her şeydir ve olağanüstü sonuçlar üretir. 8K çözünürlüğe ve saniyede 120 kareye kadar kare hızları desteklenerek kullanıcıların her ayrıntıyı net ve akıcı bir hareketle yakalamasına olanak tanır. Pazarlama materyalleri, eğitim videoları veya iş sunumları üretiyor olsanız da içeriğinizin en iyi şekilde görünmesini sağlar.

Gelişmiş Düzenleme yetenekleri:

Ekran görüntülerini kaydetme yeteneğine ek olarak, yakalamalarınızı geliştirmek için çeşitli gelişmiş düzenleme yetenekleri sağlar. Kullanıcılar, kırpma ve yeniden boyutlandırmadan ek açıklamalar ve efektler eklemeye kadar her şeyi yaparak yakalamalarını hassas ve yaratıcı bir şekilde düzenleyebilir. Bu uygulama ile metin kaplamaları ekleyerek, filtreler uygulayarak veya önemli noktaları vurgulayarak ekran görüntülerinizi geliştirebilirsiniz.

Zamanlanmış Yakalama:

Belirli zamanlarda ekran etkinliğini kaydetmesi gerekenler için zamanlanmış yakalama özelliklerine sahiptir. Kullanıcılar, tercihlerine göre otomatik yakalamalar planlayarak bilgisayarlarında fiziksel olarak bulunmadan önemli anları kaydedebilirler. Olayları kaydediyor, canlı yayınları yakalıyor veya yazılım etkinliklerini izliyor olsanız da, ihtiyacınız olan kesin bilgileri uygun anda yakalama sürecini basitleştirir.

Entegre Paylaşım Seçenekleri:

ScreenHunter Pro Full Version Download 2024 ekran görüntülerinizi kaydettikten ve değiştirdikten sonra içeriğinizi başkalarıyla paylaşmayı kolaylaştırmak için entegre paylaşım seçenekleri sunar. İster sosyal medya, e-posta yoluyla paylaşıyor olun, ister bir bulut depolama sağlayıcısına yüklüyor olun, ihtiyaçlarınızı karşılamak için sorunsuz paylaşım seçenekleri sunar. Yakalamalarınızı iş arkadaşlarınızla, müşterilerinizle veya takipçilerinizle birkaç tıklamayla paylaşarak içeriğinizle hedeflenen kitleye kolayca ulaşabilirsiniz.

ScreenHunter Pro’daki Yenilikler Neler?

 • ScreenHunter Pro Full Updated Version tek bir monitör için 4K video kaydına ve birden fazla monitör için 8k’ya kadar tam ekran yakalamaya olanak tanır.
 • Gizlenmiş veya kapalı pencereleri kaydedin
 • Birkaç çekimi her düzenlediğinizde, zamanladığınızda veya kaydettiğinizde.
 • Ekran kaydedilirken fotoğraf çekin.
 • Görüntüyü bitmap olarak yakalamanın yanı sıra metin, oklar ve baloncuklar gibi düzenlenebilir resim nesneleri de ekleyebilirsiniz.
 • Vektör Nesne Düzenleyicili Bitmap Düzenleyici Birleştirildi
 • Yeni bir özellik, belirli bir boyutta bir web kamerası kaydetme seçeneğidir.
 • Masaüstü araç çubuğuna basit erişim başka bir şeydir.
 • Birkaç küçük sorun daha düzeltildi.

Artıları Ve Eksileri

artıları:

 • Kullanımı kolay arayüz: Ekran yakalama yazılımına aşina olmayan müşteriler için bile, keşfedilmesi ve anlaşılması kolay sezgisel bir düzene sahiptir.
 • Çok sayıda yakalama seçeneği: ScreenHunter Pro Free 2024 kullanıcıları yalnızca birkaç tıklamayla pencereleri, kaydırma sayfalarını, tüm ekranları veya belirli bölümleri yakalayabilir. Çok yönlülüğü sayesinde belgeleri, web sayfalarını ve multimedya bilgilerini yakalamak da dahil olmak üzere çeşitli etkinlikler için kullanılabilir.

easier:

 • Maliyet: premium bir program olduğundan, kısıtlı bütçeli tüketiciler bunu uygun bulmayabilir.
 • Karmaşıklık:  nun arayüzü, acemiler için göz korkutucu olabilecek çok sayıda seçenek ve işlev sunduğu için belirli kullanıcılar için çok karmaşık olabilir.
 • Uyumluluk: Windows ve macOS işletim sistemleriyle çalışmakla sınırlıdır, bu nedenle diğer platformları tercih eden müşteriler bunu kabul edilebilir bulmayabilir.

ScreenHunter Pro Crack 7.0.1449 Crack & License Key [Son Sürüm]

Free License Code /Keys:

GFTYUIJHUYGTR54ESXDCFTGYU8IEDFGG

ScreenHunter Pro’nun Sistem Gereksinimleri:

 • Desteklenen İşletim Sistemi: Windows XP/Vista7/8/8.1/10.
 • Bellek (RAM) gereksinimleri: 1 GB RAM gereklidir.
 • Gerekli Sabit Disk Alanı: 200 MB boş sabit disk alanı gereklidir.
 • İşlemci: 1 GHz veya üzeri Intel Pentium işlemci.

Nasıl Kurulur?

 • Bu yazılımın en son sürümünü bağlantıdan veya web sitesinden indirin.
 • Kullanıyorsanız eski sürümleri kaldırın.
 • Bu uygulamayı yükleyin.
 • Daha sonra çıkarın.
 • Kurulumdan sonra açabilirsiniz.
 • Artık bu uygulamayı tam olarak deneyimleyebilirsiniz.

Ayna

By admin