Luminar AI 1.5.5 Activation Code En Son Sürümü Indir 2023

Author:

Luminar AI 1.5.5 Crack Plus License Key Tam Versiyon

Luminar AI Indir, profesyonel fotoğrafçıların görüntüler oluşturmasına olanak tanıyan harika bir fotoğraf düzenleme ve rötuş programıdır. Yaratıcı görüntü çözümleri geliştirmesiyle tanınan bir firma olan Skylum, Luminar AI olarak bilinen son teknoloji resim düzenleme yazılımının yaratılmasından sorumludur. Luminar AI, düzenleme sürecini kolaylaştırarak ve acemiler ve fotoğraf meraklıları da dahil olmak üzere çok çeşitli kullanıcılar için daha erişilebilir hale getirerek geleneksel fotoğraf düzenleme yazılımına daha kullanıcı dostu bir alternatif olacak şekilde geliştirildi. Çeşitli düzenleme süreçlerini otomatikleştirmek ve basitleştirmek için yapay zekanın (AI) gücünden yararlanır, bu da kullanıcıların görsellerini iyileştirmesini ve yaratıcı potansiyellerini ortaya çıkarmasını kolaylaştırır.

Luminar AI 1.5.5 Activation Code En Son Sürümü Indir 2023

Luminar AI’nin yapay zeka destekli düzenleme yetenekleri, programın en etkileyici özelliklerinden biridir çünkü bir görüntüyü otomatik olarak değerlendirebilir ve resmin konusuna bağlı olarak değişiklikler önerebilir. Bu araçlar şaşırtıcı derecede doğruluğa sahiptir ve cilt tonlarını düzeltmek, gökyüzünü geliştirmek, istenmeyen nesneleri ortadan kaldırmak ve diğer çeşitli temel düzenleme işlerini gerçekleştirmek için kullanılabilir. Luminar AI Crack,  yapay zeka yardımının kullanımı sayesinde hem amatör hem de uzman fotoğrafçılar zorlu bir öğrenme sürecine katlanmak zorunda kalmadan yüksek kaliteli görüntüler üretebiliyor.

Luminar Ai’yi Nasıl Kullanırız?

Luminar AI, kullanımı da sezgisel olan son teknoloji ürünü bir fotoğraf düzenleme yazılımıdır. Yakaladığınız görüntüleri iyileştirme ve rötuşlama sürecini kolaylaştırmak için yapay zekadan (AI) yararlanır.Luminar AI, iyileştirmeleri otomatik olarak gerçekleştirmek için yapay zekadan (AI) yararlanarak fotoğrafları değiştirme sürecini kolaylaştırır ve sezgisel kullanıcı arayüzü. Luminar AI Serial Key, ister fotoğrafçılığa yeni başlıyor olun ister deneyimli bir profesyonel olun, yaratıcı vizyonunuzu kolayca gerçekleştirmenize yardımcı olabilecek çok çeşitli araçlar ve yetenekler sağlar.

Luminar AI Latest Full, sağladığı kullanıcı dostu arayüz, düzenlenebilir ön ayarlar ve şablonlardan oluşan kapsamlı kütüphanesiyle birlikte, kullanıcıların çektikleri fotoğraflara çeşitli sanatsal tarzlar ve efektler uygulamasını kolaylaştırıyor. Çok çeşitli dosya türleriyle uyumludur ve yaygın resim düzenleme süreçleriyle iyi etkileşime girer, bu da onu her beceri düzeyindeki fotoğrafçılar için uygun, çok yönlü ve etkili bir düzenleme çözümü haline getirir.

Luminar AI 1.5.5 Activation Code En Son Sürümü Indir 2023

Luminar Ai’nın Temel Özellikleri:

 • Tam özellikli görüntü düzenleyici, sentetik zeka tarafından üretilmiştir ve görüntü kalitesini oluşturma, düzenleme ve iyileştirme yeteneğine sahiptir.
 • Kullanıcıların çok çeşitli karmaşık düzenleme görevlerini kolayca tamamlamasına olanak tanıyan araçlar gibi kullanışlı özelliklerle dolu.
 • Editörlerin düzenleme sürecinin diğer bölümlerine odaklanabilmesi için, sıradan ama gerekli görevleri yerine getirecek sentetik zeka geliştirildi.
 • Dahil edilen uzman şablonları, projenize hızlı bir şekilde başlayabilmeniz için yapay zekadan rehberlik sağlar.
 • Bir görüntünün renk tonunu, doygunluğunu, parlaklığını ve kontrastını değiştirmek için filtreler eklenebilir.
 • Luminar AI Indir, kullanıcıların birçok görevi aynı anda kolayca yapmasına olanak tanıyarak onlara günlük rutinlerinde daha fazla hareket alanı sağlar.

Luminar Ai’nin Sistem Gereksinimleri:

 • Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, and 10 are all supported as operating systems.
 • RAM: 1 gigabyte
 • Disk Space: 700 Megabytes
 • Intel Dual Core processors or above are required for this system.

Nasıl Kurulur?

 • Luminar AI Full Crack indirme WinRAR’ın en son sürümünü kullanarak dosyayı açın.
 • Bilgisayar yazılımını Mac’inize veya PC’nize yükleyin.
 • Dosyayı kır > Tümünü değiştir.
 • Bir güvenlik duvarı kullanarak uygulamayı kapatın.
 • Kurulumun nasıl yapılacağına ilişkin daha fazla talimat için benioku.txt dosyasına bakın.
 • Sakin ol Dostum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *