Ispoofer 3.9.2 Crack & Activation key Ücretsiz indir 2024

Author:

Ispoofer 3.9.2 Crack Plus License Key Son Sürüm

Ispoofer 3.9.2 Crack & Activation key Ücretsiz indir 2024

Ispoofer 3.9.2 Crack, iOS cihazları, özellikle iPhone’lar ve iPad’ler için geliştirilen ve kullanıcıların cihazlarının GPS konumunu değiştirmelerini sağlayan resmi olmayan bir uygulamadır. Başlangıçta Pokémon GO gibi konum tabanlı oyunlarda oynanışı geliştirmek için tasarlanan oyunun, kullanıcıların mobil cihazlarının konumunu çoğaltmak veya değiştirmek istedikleri diğer durumlarda da yararlı olduğu kanıtlanmıştır. Dünyanın farklı bölgelerini keşfetmek, en ödüllendirici deneyimlerden biri olarak kabul edilir. Bu araçları sorumlu bir şekilde kullanmak ve uygulama geliştiricileri ve daha geniş dijital topluluk tarafından belirlenen hizmet şartlarına uymak önemlidir.

ISpoofer Licensed Key, tüketicilere sanal ortamlarda gezinme ve akıllı telefonlarının GPS konumunu değiştirme olanağı sunarak mobil uygulama ve oyun pazarında uzmanlaşmış bir konum oluşturmuştur. Oyun, içerik üretimi ve uygulama geliştirme testleri de dahil olmak üzere geniş bir uygulama yelpazesine sahip olmasına rağmen, kullanıcılar konum sahteciliği ile ilgili potansiyel tehlikeler ve etik kaygılar nedeniyle bunu kullanırken dikkatli olmalıdır. Teknolojinin sürekli ilerlemesiyle, sanal ve gerçek gerçekliklerin yakınsamasının daha karmaşık hale gelmesi ve bt gibi teknolojilerin etik kullanımıyla ilgili devam eden tartışmalara yol açması bekleniyor. Kullanıcılar, oynanışı geliştiren veya yaratıcı keşifleri mümkün kılan araçları kullanırken dikkatli olmalıdır.

ISpoofer Keygen, iOS cihazınızın konumunu fiziksel olarak hareket ettirmeden veya seyahat etmeden LBS (Konum Tabanlı Hizmet) oyunlarında değiştirmenize olanak tanıyan güçlü bir araçtır. Bu, Pokémon Go oynamaya katılan iOS akıllı telefon kullanıcıları arasında yaygın olarak tercih edilen bir seçenektir. Dahası, oyun içindeki herhangi bir veriyi değiştirmez veya ayarlamaz, bunun yerine telefonunuzu farklı bir yerde olduğuna inanması için kandırır. Önceden, jailbreak, iOS kullanıcılarının GPS konumlarını izlemeleri için özel bir yöntemdi. Apple’ın ios’unun getirdiği kısıtlamaları aşmayı ve cihaz üzerinde tam kontrol sahibi olmayı içerir. Bu Linki de Beğenebilirsiniz: Benvista PhotoZoom Pro Crack

iSpoofer’ı Nasıl Kullanıyoruz?

Ancak, finansal kısıtlamalarla sınırlıysanız, bu bilgisayar uygulaması iPad, iPod veya iphone’unuzdaki GPS konumunu değiştirmenize olanak tanıyarak tercih ettiğiniz istediğiniz bir alanı simüle etmenize olanak tanır. Yürütüldükten sonra, iSpoofer Activation Key cihazınızda iTunes ve diğer hayati bileşenlerin varlığını tespit edecektir. Onlara sahip değilseniz, bunları elde etmek ve kurmak faydalı olacaktır. İOS cihazı ile bilgisayar arasında bağlantı kurmak için veri kablosunu kullanmak, kurulum sırasında cihazın mevcut bilgilerini derhal tanımlar ve bir rapor sunar. Ek olarak, hem geriye dönük hem de önceki ve mevcut tüm iOS cihazlarıyla uyumludur.

iSpoofer Latest Version Download, iPhone, iPad veya ipod’unuzun GPS konumunu simüle etmenize olanak tanıyarak nereye gideceğiniz konusunda size rehberlik sağlar. Bu araç, istenen herhangi bir ayarın seçimini kolaylaştırır. Örneğin, aynı anda hem New York’ta hem de Wroclaw’da olduğumuzu iddia edebiliriz. Akıllı telefonunuz bu bilgileri istemciden alır. WhatsApp, Facebook Messenger veya çeşitli haritalama uygulamaları gibi coğrafi bilgi gerektiren herhangi bir hizmet tarafından hayali bir konum kullanılır. Topladığımız veriler görsel temsiller elde etmek için de kullanılmaktadır.

iSpoofer Full Crack 2024 seçtiğiniz istediğiniz hedefi görüntüleyerek iPhone, iPad veya ipod’unuzun GPS konumunu değiştirmenize olanak tanır. Bilgisayar, istediğiniz duruşu seçmenizde size özerk bir şekilde yardımcı olacaktır. Örnek olarak, fiziksel olarak Wroclaw’da bulunmamıza rağmen New York’ta olduğumuzu iddia edebiliriz. Müşteri bu verileri akıllı telefonlarına iletir ve WhatsApp, Facebook Messenger veya çok sayıda haritalama uygulaması gibi konum bilgisi gerektiren herhangi bir hizmet, üretilmiş bir konum kullanır. Sonuç olarak, birinin pahasına şaka yapmak veya farklı bir kimlik edinmek gibi faaliyetlerde bulunabiliriz. Bu Linki de Beğenebilirsiniz: iCare Data Recovery Pro Crack

Ispoofer 3.9.2 Crack & Activation key Ücretsiz indir 2024

Ispoofer İndirmenin Temel Özellikleri:

GPS Konum Sahteciliği:

Birincil işlevi, bir iOS cihazının GPS konumu gibi davranmaktır. Kullanıcılar, gerçekte orada olmadan dünyanın çeşitli bölgelerindeki varlıklarını simüle etmek için özel bir konum seçebilirler. Evlerinden çıkmadan sanal dünyaları keşfetmek isteyen oyuncular ve uygulama hayranları özellikle bu işleve düşkündür.

Joystick Kontrolleri:

iSpoofer Cracked Latest Version, cihazlarının ekranında sanal bir joystick görüntüleyerek kullanıcılara simüle edilmiş konumları üzerinde hızlı ve doğru kontrol sağlar. Joystick ile kullanıcılar, uygulamalarla ve oyunlarla daha etkili bir şekilde etkileşime girebilir ve sahte konumda bulunduklarından daha ilgi çekici bir deneyime sahip olabilirler.

Rota Oluşturma ve Oynatma:

Bu programı kullanarak kullanıcılar, sanal seyahatleri için kesin yol tarifleri belirten benzersiz rotalar tasarlayabilirler. Bu yolların oynatılması, kullanıcıların bir uygulamanın veya oyunun farklı bölgelerini keşfetmelerini veya belirli hareketleri tekrar etmelerini sağlayan bir otomasyon düzeyi ekler.

Gerçek Zamanlı GPS Simülasyonu:

Kullanıcıların gerçek zamanlı GPS simülasyonu sağlayarak programı kullanırken konumlarını dinamik olarak değiştirmelerini sağlar. Bu özellik, kullanıcıların birden çok yerel ayarı keşfetmek veya hareket etmeyi simüle etmek istedikleri durumlarda özellikle yararlıdır.

Pokémon GO için Geliştirilmiş Özellikler:

İlk oluşturulduğunda, oyunun sanal dünyasını fiziksel olarak başka yerlere gitmeden keşfetmek isteyen Pokémon GO oyuncularının ihtiyaçlarına hizmet etmesi amaçlandı. Ek olarak, program daha iyi yakalama olasılıkları, yükseltilmiş harita grafikleri ve entegre bir IV denetleyicisi gibi yalnızca Pokémon GO için tasarlanmış ekstra özelliklere sahiptir.

En Son Ispoofer Hakkındaki Yenilikler Nelerdir?

 • iPhone/iPad GPS simülasyonu.
 • Site oyunları ve hizmetleri hareket etmeden daha hızlı gelişir.
 • Apple iOS veya sonraki akıllı telefonlar için jailbreaksiz.
 • GPX ve uyarlanabilir destek.
 • Yürüyelim, koşalım veya araba kullanalım.
 • Siteler korkutulabilir ve Pokémon açısından zengin alanlara aktarılabilir.
 • Sekiz kat daha hızlı yürüyün.
 • Pokémon bolder.
 • Oyunda birkaç yeni karakter var.
 • Nokta konumu doğruluğu geliştirildi.

Ispoofer’ın Sistem Gereksinimleri:

 • Core2Duo veya eşdeğer bir CPU.
 • 1 GB bellek.
 • 800 MB disk depolama alanı.
 • iOS 8.0 veya üstü.

Nasıl Kurulur?

 • Aşağıdaki adresi kullanarak en güncel sürümü gönderin.
 • Sahtecilik yazılımını yükleyin ve çalıştırın.
 • İnternet bağlantınızı kapatın (önerilir), Yamalı dosyanın kilidini açın ve her şeyi sisteminizin gereksinimlerine göre çalıştırın.
 • PC menüsünden başlat’ı seçin.
 • Bilgisayarımızı yeniden başlatın

Ayna

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir