IObit Driver Booster Pro 11.0.0.21 Crack With License Key Tam İndirme

IObit Driver Booster Pro Serial Key tüm cihazlarınız için eski sürücüleri yönetmenize yardımcı olmak olan hafif bir yazılım programıdır. Adı, bir yazılım uygulaması olduğu gerçeğinden geliyor. Araç, tüm sürücülerinizi ve oyun bileşenlerinizi güncel tutmanızı sağlayan otomatik bir tarama modu ile donatılmıştır. Sonuç olarak, tutarlı bir sistem performansından zevk alabilecek ve oyun oynarken daha keyifli vakit geçirebileceksiniz. Güncel olmayan sürücülerin listesini ve güncel sürücüleri olan başka bir listeyi görüntüleyen gezinmesi kolay bir yapıyla karşılaşırsınız.

 

IObit Driver Booster Pro 11.0.0.21 Serial Key Bedava Indir

En son taramanın sonuçlarını inceleyebilir, tarama modunu tek bir tıklamayla etkinleştirebilir ve sürücülerinizin performansının durumunu uygulamanın ana panelinden kontrol edebilirsiniz. IObit Driver Booster Pro Full Crack, sürücülerinizin performansı iyi, çok korkunç veya çok korkunç olabilir. Programın görünümü, siyah veya beyaz bir tema seçerek, saydamlık derecesini değiştirerek ve yazı tipinin boyutunu ayarlayarak özelleştirilebilir. Uygulama ayrıca gerekli güncellemeleri otomatik olarak indirebilir ve yükleyebilir.

Bu Linki de Beğenebilirsiniz: Helicon Focus Pro Crack

Driver Booster Pro, Windows 10/11’de Çalışıyor Mu?

Evet, IObit Driver Booster Pro Portable, 10 ve 11 dahil olmak üzere çok çeşitli Windows sürümleriyle uyumludur ödün vermeyen en son en yüksek ses efektlerine sahiptir. Driver, zaman zaman işleri en iyi ve en hızlı yöntemle halletmek için gerçek zamanlı durumlarda çalışır. Bu programın ücretsiz indirmesi mevcuttur. Buna ek olarak, sağladığınız şartnamelere uygun olarak güncellenmiş programları kurabilirsiniz. Program, belirli bir kriter veya durum ortaya çıktığında etkinleştirildi ve bu noktada en uygun ve en uygun cevabı verdi.

Buna ek olarak, uygulama kullanıcılarına tüm talimatları, programları ve kontrolleri tablo biçiminde almak için kullanılabilecek oldukça büyük bir veritabanı sunar. IObit Driver Booster Pro Premium Download, belirli koşullar yerine getirildiğinde gerektiğinde depolamadan alınır. Bu sürücüleri diğerlerinden ayıran özelliklerden biri, hepsinin yetkili personel tarafından üretilmesi ve mümkün olan her senaryoda titizlikle test edilmesidir. Kapsamlı yardım ve çok çeşitli pratik araçlar sunarak Windows’un çökmesini önler. Hiç şüphe yok ki IObit Driver Booster 11 pro key lifetime, sürücünün ömrünü korumaya yardımcı olan ve oyun deneyiminizi korumaya yardımcı olan en büyük kaynak uygulamadır.

Bu Linki de Beğenebilirsiniz: MAGIX Video Pro X14 Crack

IOBit Driver Booster 9.3.0.200 Indir Crack + Lisans Anahtarı

Iobit Driver Booster Pro’nun Temel Özellikleri:

 • IObit Driver Booster, kapsamlı kullanışlı özellikler ve avantajlar koleksiyonu nedeniyle şu anda piyasadaki en gelişmiş sürücü güncelleyicidir. Aşağıda, IObit Driver Booster pro’nun sunduğu en önemli özellik ve avantajlardan bazılarının bir listesi bulunmaktadır:

Bir Tıklama ile Otomatik Sürücü Güncellemesi

 • IObit Driver Booster ile bilgisayarınızdaki tüm güncel olmayan sürücüleri hızlı ve kolay bir şekilde yükseltebilirsiniz. En son sürücüleri manuel olarak aramanız veya her birini ayrı ayrı indirip yüklemeniz gerekli değildir. IObit Driver Booster, bilgisayarınızı otomatik olarak tarar, güncel olmayan sürücüleri tanımlar ve ardından bu sürücüleri en son sürümlere yükseltir.

Oyunun Geliştirilmiş Oynanabilirliği

 • DirectX, Adobe Flash Player, PhysX ve OpenAL gibi tüm temel oyun bileşenlerini güncel tutarak bilgisayarınızın oyun performansı IObit Driver Booster ile geliştirilebilir. Bu nedenle oyun daha akıcı, yükleme süreleri kısalıyor ve daha az hata ve çökme oluyor.

Çevrimdışı Çalışan Bir Sürücü Güncelleyici

 • İnternete erişiminiz olmasa bile, IObit Driver Booster sürücülerinizi güncel tutmanızı mümkün kılar. En son sürücüleri almak için farklı bir bilgisayar kullanabilir ve ardından bunları makinenize getirmek için bir USB sürücü kullanabilirsiniz.

Sürücüler için Yedekleme ve Geri Yükleme İşlevleri

 • Sürücülerinizi yükseltmeden önce, IObit Driver Booster önce sizin için bir yedeğini oluşturacaktır. Sürücüyü güncelleme işleminin herhangi bir hatayla kesintiye uğraması durumunda, sürücünün önceki bir sürümüne geri dönmek kolaydır.

Sürücüleri Otomatik Olarak İndirme ve Kurma

 • Sürücülerin indirilmesi ve yüklenmesi, işinizde herhangi bir aksamaya neden olmadan IObit Driver Booster tarafından arka planda otomatik olarak yapılabilir. Ayarları kişiselleştirebilir ve tercihlerinize göre otomatik taramalar ve güncellemeler planlayabilirsiniz.

Iobit Driver Booster Pro’daki Yenilikler?

 • Veritabanı geliştirildi ve şimdi 9.500.000’den fazla sürücü için güncellemelere izin veriyor.
 • Genişletilmiş Uyumluluk: Windows 11’in yanı sıra Intel Arc, Nvıdıa RTX 40 ve AMD Radeon RX serisi gibi daha çeşitli donanımlar için destek eklendi.
 • Oyuna hazır ve güvenilir daha geniş bir sürücü yelpazesi sunmak için sürücü güncelleme mantığımız güçlendirildi. Bu iyileştirme, geliştirilmiş sürücü güncellemelerimizin bir parçası olarak yapıldı.
 • Tarama motoru optimize edildi, bu da tarama hızında% 18’lik bir artışa neden oldu.
 • daha hızlı tamamlanan yüklemeler: başarılı sürücü yükleme yüzdesini% 7 artırdı.
 • Geliştirilmiş Oyun Performansı Game Boost artık oyun performansında% 5’e varan iyileştirmeler sağlıyor.
 • Kullanıcı Dostu Arayüz: Navigasyonu çok daha kolaylaştıran tamamen yeniden tasarlanmış bir kullanıcı arayüzünün keyfini çıkarın.
 • Dünya çapında 38 farklı dil desteği artık mevcut.

Ekran Görüntüleri:

IObit Driver Booster Pro 11.0.0.21 Serial Key Bedava Indir

IObit Driver Booster Pro 11.0.0.21 Serial Key Bedava Indir

Iobit Driver Booster Pro’nun Sistem Gereksinimleri:

 • Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1 ve 10’un tümü işletim sistemi olarak desteklenir.
 • Bellek (RAM): en az 2 gigabayt gerekir.
 • Sabit Diskteki Alan: En az 30 MB boş alana ihtiyacınız var.
 • İşlemci en az bir Intel Pentium Çift Çekirdekli olmalıdır.

Nasıl Kurulur?

 • IObit Uninstaller Pro’yu kullanarak eski sürümü bilgisayarınızdan kaldırın.
 • Not Virüs Korumasını kapalı konuma getirin.
 • İndirdikten sonra RAR dosyasını açın veya ayıklayın, ardından kurulum programını başlatın (ayıklamak için winrar’ı kullanın).
 • Kurulum yüklendikten sonra, tüm konumlardan tamamen kapatın.
 • Şimdi “Crack” veya “Patch” etiketli klasörü girin ve yükleyiciyi “Installation” etiketli klasöre kopyalayıp yapıştırın.”
 • Programı her zaman yükleyiciden çalıştırmanız önerilir.
 • Hepsinden sonra, 2023’ün en son tam sürümünü kullanmaktan çekinmeyin.

Ayna

By admin