Hard Disk Sentinel Pro 6.10.8 Crack & Registration Key İndirmek

Author:

Hard Disk Sentinel Pro 6.10.8 Crack Plus License Key Ücretsiz Sürüm 2024

Hard Disk Sentinel Pro 6.10.8 Crack & Registration Key İndirmek

Hard Disk Sentinel Pro 6.10.8 Crack SSD’ler ve sabit sürücüler için çoklu işletim sistemi izleme ve analiz aracıdır. Karmaşık sürücü sorunlarını tespit etmek, test etmek, teşhis etmek ve onarmak, ayrıca SSD’yi ve zorlu sürücü sağlığını, performans düşüşlerini ve hataları raporlamak ve görüntülemek için tasarlanmıştır. Hem bilgisayar içinde hem de harici bir muhafaza (USB sabit sürücü / e-sabit sürücü) sata’daki en kapsamlı sabit sürücü ve SSD bilgileri hakkında tam metin açıklamalar, öneriler ve görüntüler / denemeler sağlar.

Hard Disk Sentinel Pro Serial Key gerçek zararları veya veri kaybını önlemek için pratik olarak kullanılabilir, çünkü dairesel zorluklara karşı nazik olan en yumuşak, iyi hissettiren gösterge panosuna sahiptir. Bu anlamda, küçük bir sorun göz ardı edilemez ve hayal kırıklığı veya bilgilendirici talihsizlik tahmin edilebilir. Bu, önemli bilgileri pekiştirme seçeneği sunar. Profesyonel sürüm, memnuniyetsizliğime neden olan bilgilerin yanı sıra kötü amaçlı yazılım veya kasıtsız silmelere neden olan bilgilerin kaybını telafi etmek için planlanmış ve planlanmış (söz konusu) yedekleme alternatiflerine sahiptir.

Hard Disk Sentinel Pro License Key refah, sıcaklık ve tüm S.M.A.R.T. (Günümüzde çoğu sabit sürücüde çalışan kendi kendini izleme, analiz ve raporlama teknolojisi) dahil olmak üzere her bir sabit dairenin durumunu inceler. Ayrıca, bir ölçüt olarak veya olası sabit disk arızaları ile performans düşüşü arasında ayrım yapmak için kullanılabilen sabit dairenin hareket hızını kademeli olarak ölçer. Ayrıca, en üst düzeyde veri güvenliğini sağlamak için birçok uyarı ve raporlama seçeneği sağlanmıştır. You may also like Siz de beğenebilirsiniz Reimage PC Repair

Hard Disk Sentinel Pro’nun Amacı Nedir?

Hard Disk Sentinel Pro Registration Key depolama aygıtlarının sağlığını ve performansını korumak isteyen herkes için kapsamlı ve önemli bir çözüm olarak öne çıkıyor. Gerçek zamanlı izleme, tahmine dayalı arıza tespiti ve bakım yetenekleri, onu hem insanlar hem de BT uzmanları ve işletmeler için ideal bir seçim haline getirir. Verilerin dijital varlığımızın temeli olduğu bir çağda, depolama altyapımızın güvenilirliğini ve uzun ömürlülüğünü garanti eden bir bekçi köpeği olarak hizmet eder. Ayrıca indirebilirsiniz AVG PC TuneUp Serial Key

Hard Disk Sentinel Pro Key 2024 bilgisayarınızın sabit disklerinin sağlığını kontrol eder ve izler. Ara sıra kullanıcılar bazı bilgileri ilginç bulabilirken, bu program PC performans önlemlerine zaten aşina olan kişiler için en uygun olanıdır. Uygulama, sabit sürücünün etkinliğini ve performansını izler. Bu, sürücülerden gelen verileri, arama ve durdurma gibi işlemler sırasında mekanik sorunları tespit eden SMART (Otomatik Kontrol, Analiz ve Rapor) teknolojisiyle birleştirir. Sentinel Sabit Disk seri anahtarı ayrıca bu etkinlikleri yürütmek için çeşitli testler sağlar.

Hard Disk Sentinel Pro 6.10.8 Crack & Registration Key İndirmek

Sabit Disk Sentinel Pro İndirmenin Temel Özellikleri:

Disk Sağlığının Önemini Kabul Etmek:

Planlanmamış veri kaybını ve sistem arızalarını önlemek büyük ölçüde depolama aygıtlarımızın durumuna bağlıdır. Disk sağlığının birçok unsuru hakkında gerçek zamanlı bilgiler sunarak, standart disk izleme araçlarının ötesine geçer ve kullanıcıların olası sorunları tırmanmadan önce çözmek için proaktif önlemler almalarını sağlar.

Ayrıntılı İzleme ve Raporlama:

Hard Disk Sentinel Pro With Crack Free Download ayrıntılı izleme ve raporlama özellikleri sunmada oldukça iyidir. Sabit diskin ve SSD’nin sağlığını, sıcaklığını ve performansını düzenli olarak değerlendirir. Kullanıcılar, disk kullanımı, aktarım hızları ve diğer önemli parametrelerle ilgili verileri içeren kapsamlı raporlara erişerek depolama altyapılarıyla ilgili eğitimli kararlar alabilirler.

Akıllı Teknoloji Entegrasyonu:

Depolama aygıtlarının durumunu değerlendirmek için yazılım, Kendi Kendini İzleme, Analiz ve Raporlama Teknolojisinden (SMART) yararlanır.

Gerçek Zamanlı Disk Performansı İzleme:

Kullanıcıların disk performansını izlerken veri aktarım hızlarını, arama sürelerini ve diğer ilgili ölçümleri gerçek zamanlı olarak izlemelerini sağlar. Bu işlev, performans engellerini tespit etmek ve maksimum etkinlik için depolama kurulumlarını iyileştirmek için çok önemlidir.

Sıcaklık İzleme ve Uyarılar:

Disk sağlığının düşmesinin en sık nedenlerinden biri aşırı ısınmadır. Depolama aygıtı sıcaklıkları kabul edilebilir sınırların üzerine çıkarsa, kullanıcıları derhal bilgilendirir. Kullanıcılar, proaktif olarak, arızalı soğutma sistemlerini değiştirmek veya havalandırmayı iyileştirmek de dahil olmak üzere gerekli düzeltmeleri yaparak geri dönüşü olmayan hasarları gerçekleşmeden önce önleyebilirler.

Tahmini Arıza Tespiti:

En dikkat çekici özelliklerinden biri, tahmini arıza tespiti kapasitesidir. Yazılım, geçmiş verilerin ve akıllı özelliklerin incelenmesi yoluyla olası sürücü arızalarını oluşmadan önce tahmin eder. Bu öngörü nedeniyle, kullanıcılar önemli verileri yedeklemek ve arızalı sürücüleri değiştirmek gibi önleyici tedbirler alarak veri kaybı olasılığını azaltabilir.

Disk Bakım ve Onarımı:

Bu yazılım, disk bakım ve onarımı için araçlar sağlamanın yanı sıra izler. Yazılım, kullanıcıların hasarlı sektörleri düzeltmek, disk performansını artırmak ve gerektiğinde verileri güvenli bir şekilde silmek gibi diskle ilgili çeşitli işlemleri gerçekleştirmelerine olanak tanır.

Hard Disk Sentinel Pro 6.10.8 Crack & Registration Key İndirmek

Hard Disk Sentinel Pro Ile Ilgili En Son Yenilikler Neler?

 • Hataları otomatik olarak algılayabilir ve düzeltebilir, disk sorunlarını çözebilir, raporlar oluşturabilir ve SSD / HDD sağlığını, performans düşüşünü ve arızaları görüntüleyebilir.
 • Hard Disk Sentinel Pro Crack With Keygen sisteminize yüklendikten sonra arka planda çalışır ve disklerin bilge durumunu kontrol ederek SSD / hdd’nizin sağlığını izler.
 • Sıkıştırılmış arşivler, birden fazla dosyayı tek bir belgeye sıkıştırarak depolama alanından tasarruf etmeyi ve taşımayı kolaylaştırır.
 • Arşivleme yazılımı, kendi kendine yükleme, belge oluşturma, sağlama toplamları, kendi kendine çıkarma ve şifreleme seçeneklerine sahip olabilir.
 • Zip yapınızı temsil eder. R.A.R. bir formatı temsil eder.
 • Sabit disk sürücüsü sorunlarını tespit etmeyi, test etmeyi, teşhis etmeyi ve onarmayı, ayrıca SSD ve HDD sağlığını, performans düşüşünü ve arızaları incelemeyi ve taramayı amaçlar.
 • Sabit Disk Sentinel, PC ve harici tanklardaki sabit diskler ve katı hal diskleri hakkında kapsamlı açıklamalar, ipuçları ve görüntüler / raporlar sunar.

Free Registration Key:

U01ERWTY6462598321G
UFAWIOEFASJBZMBCMZ

Sabit Disk Sentinel Pro’nun Sistem Gereksinimleri:

 • 7’den 11’e kadar tüm Windows sürümleri desteklenir.
 • Sistem Belleği (RAM): 2 GB (Optimal: 4 GB)
 • Gerekli minimum sabit sürücü boş alanı 200 MB’dir.

Nasıl Kurulur?

 • Önce Tam Sabit Disk Sentinel Pro Crack’i indirin.
 • IObit Uninstaller Pro kullanarak eski sürümü kaldırın.
 • Not Virus Guard’ı kapatın.
 • İndirdikten sonra rar dosyasını ayıklamak ve kurulumu başlatmak için Winrar’ı kullanın.
 • Kurulumu yükledikten sonra her yerden kapatın.
 • Yamayı kopyalayıp kurulum klasörüne yapıştırın ve uygulayın.
 • Aktivatörü kullanın.
 • Bunlardan sonra keyfinize bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir