CrystalDiskInfo 2024 Full Version Crack Tüm Pencereler için indirin & Keygen

CrystalDiskInfo 9.2.3 Crack & Serial Key En Son Ücretsiz indir

CrystalDiskInfo 9.2.3 Crack sabit disk sürücülerinin (HDD’ler) ve katı hal sürücülerinin (SSD’ler) durumunu ve verimliliğini denetlemek için oluşturulmuş ücretsiz, açık kaynaklı bir araçtır. İster yeni başlayanlar ister birkaç bilgisayarı denetleyen deneyimli BT uzmanları olsun, kullanıcıların sabit disklerinin sağlığını korumalarına yardımcı olmak için temel tanılama ve izleme özellikleri sağlar. Bu yazılım, sabit sürücünüzdeki tehlikeli sorunları size bildirmek için renk şemaları kullanır. Başarılı olursa, sabit diskinizdeki önemli veriler, seçilen stile bağlı olarak varsayılan olarak yeşil veya mavi renkte görüntülenir. Bu nedenle, sıcaklık veya diğer faktörler sarı bir renk gösteriyorsa, olası sorunlara karşı dikkatli olun.

CrystalDiskInfo Keygen Free Download 2024 üretici, model, arabellek ve önbellek boyutları, seri numarası ve ürün yazılımı gibi ayrıntılar dahil olmak üzere ana sabit sürücünüz hakkında kapsamlı bilgiler sağlayan basit bir arayüz sunar. Bilgisayarınıza bağlı sabit disklerdeki bilgilere tek bir tıklamayla kolayca erişebilirsiniz. Sıcaklık ve çalışma süresi gibi istatistikleri buradan hemen doğrulayabilirsiniz. Bilgisayarınızın sürücülerinin durumunu izlemenizi sağlayan bir araçtır. Yarıiletken sürücüler (SSD’ler), sabit disk sürücüleri (HDD’ler) ve USB sürücüler gibi PC’nize bağlı tüm harici sürücüler hakkında ayrıntılı bilgiler bulacaksınız.

CrystalDiskInfo Latest Download bilgisayarınızın bu önemli bileşenlerinin durumu hakkında anında bilgi sağlayan, sabit sürücüleri ve SSD’leri izlemek için birinci sınıf bir yazılımdır. Program, çeşitli renk şemaları seçme, karanlık mod ve 20’den fazla dil desteği gibi kapsamlı özelleştirme seçenekleri sunar. Bu bilgileri uygulama arayüzünden kolayca alabilir ve bir sürücü arızası meydana gelirse anında bildirim alabilirsiniz. İndirebilirsin TweakBit PCRepairKit Crack

CrystalDiskinfo Ne Için Kullanılır?

CrystalDiskInfo Serial Key Free Version sisteminizin diskleri hakkında kapsamlı bilgi almak için S.M.A.R.T. protokolünü kullanır. Bu tanınmış protokol, şu anda tüm sabit disklere dahil edilmiş bir kendi kendini izleme, analiz etme ve raporlama teknolojisidir. Sabit disk sıcaklığı, işlem süresi, başarısız okuma / yazma işlemleri ve daha fazlası hakkındaki verileri günlüğe kaydeder. Tüm disklerin akıllı verilerini rahatça görüntülemek ve sistem hataları için uyarılar almak için bu programı edinin. Bu çok önemlidir, çünkü bir sürücü arızasından sonra durumlar hızla bozulabilir.

CrystalDiskInfo License Key 2 mb’ın altında bir dosya boyutuna sahiptir ve Windows XP, Vista ve 7 gibi çoğu Windows sürümüyle uyumludur. Uygulama küçük boyutlu ancak oldukça güçlüdür ve herhangi bir sistem yavaşlamasına neden olmaz. Ayrıca, kurulum yöntemi basittir. Yazılımın tüm işlevlerine erişmek için ekrandaki istemlere uymanız yeterlidir. Sizi uyaracak ve tüm önemli dosyalarınızın yedek kopyalarını oluşturmak için yeterli zamanınız olacaktır.

CrystalDiskInfo Activation Key Windows sadece gerekli bilgilere erişmenin avantajını sunar. Program, tüm sistem bileşenlerinin durumunu özlü ve kullanıcı dostu bir şekilde sunan basit bir arayüze sahiptir. Programın başında seçilen sabit diskin durumunu ve sıcaklığını görüntüleyebilirsiniz. Bayinin toplanan S.M.A.R.T. Bilgi durumunu görüntülemek için aşağı kaydırın. almalı ve kullanmalı AVG PC TuneUp Serial Key

CrystalDiskInfo 9.2.3 Crack & Serial Key En Son Ücretsiz indir

CrystalDiskInfo İndirmenin Temel Özellikleri:

 • Widget’ı ayırın Prosedürün olası bir sonucu, talimat sonucu farkındalığıdır. Bilgi okumak için Disk verilerini temizle ücretsiz aktarım özelliği oldukça kullanışlıdır.
 • CrystalDiskInfo Free Full Activated programı anlamak için gereken tüm bilgileri sunar.
 • Önceki modelde bulunmayan birçok iyileştirme, daha yeni yinelemede kullanılabilir.
 • Eski donanımlarda, önceki sürümler genellikle potansiyellerini sonuna kadar kullanır.
 • daha önceki cihazların kurbanı olanlar tarafından indirildi.
 • Bu sürüm, elde edilecek metinle her zaman düzgün ölçeklenmez.
 • Sabit sürücü ile ilgili verileri görüntüleyin.
 • Diyaloğun görünümünü değiştirin.
 • Bir veya daha fazla USB sürücüsü uyumludur.
 • Sabit disklerle ilgili sorunlar önlenmelidir.
 • AAM ve APM ile ilgili bilgiler gösterilir.

CrystalDiskInfo ile ilgili en son yenilikler nelerdir?

 • Yapmalısın have.NET En son e-posta bildirim özelliklerini kullanmak için Framework 4.8 veya üstü.
 • NVMe desteği için Server 2016 veya üstü ve Windows 10 gereklidir.
 • Yazılımı Windows XP/Server 2003’e yükleme (NT5.x) çalışmaz.
 • Windows NT4/2000, Me, 98 ve 95 desteklenmez.
 • Sunucu Çekirdeği ile uyumlu değil.

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm SSD’ler ve sabit sürücüler CrystalDiskInfo ile uyumlu mu?

Akıllı teknolojiyi etkinleştiren çağdaş SSD’lerin ve sabit sürücülerin çoğu bu uygulamayla uyumludur. Ancak uyumluluk, bellenime ve sürücü modeline bağlı olarak farklılık gösterebilir.

CrystalDiskInfo Kullanılarak Sabit Sürücü Sorunları Giderilebilir mi?

Hayır, CrystalDiskInfo Crack Serial sabit sürücü sorunlarını düzeltemez veya onaramaz; öncelikle bir izleme ve tanılama aracıdır. Bununla birlikte, müşterilere depolama aygıtlarının işlevselliği ve durumu hakkında anlayışlı bilgiler vererek, verilerini yedekleme, sürücülerini değiştirme veya bir uzmandan yardım alma gibi gerekli adımları atarak bulunan sorunları çözmelerini sağlar.

CrystalDiskInfo kullanmak güvenli midir?

Gerçekten de, onu kullanmak güvenli olarak kabul edilir. Sağlam bir güvenlik ve güvenilirlik kaydına sahip, iyi bilinen, sık kullanılan bir yardımcı programdır. Herhangi bir yazılımda olduğu gibi, kullanıcılar onu indirirken ve kullanırken dikkatli olmalı ve yalnızca güvenilir kaynaklardan indirmelidir.

SSD’ler ve HDD’ler CrystalDiskInfo ile kullanılabilir mi?

Gerçekten de, sabit disk sürücülerinizin (HDD’ler) ve katı hal sürücülerinizin (SSD’ler) işlevselliğine ve durumuna göz kulak olmak için kullanabilirsiniz. Her iki depolama aygıtı çeşidine de aynı derecede derinlemesine veri ve analiz sunar.

CrystalDiskInfo 9.2.3 Crack & Serial Key En Son Ücretsiz indir

CrystalDiskInfo Serial Key:

FqEKmxoSDkLi-M0faGrkjTsdy-ZED4zYQP

JWy3TdAUDT2-w77XRzj1lj-vOml9DQSSWe

CrystalDiskInfo’nun Sistem Gereksinimleri:

 • Windows 11, Windows 10, Windows 8.1 ve Windows 7’nin tümü uyumludur.
 • Bellek (RAM): Minimum 2 GB, Önerilen 4 GB.
 • Gerekli minimum sabit sürücü boş alanı 200 MB’dir.

Nasıl Kurulur?

 • İlk olarak, eski sürümleri IObit Uninstall professional ile kaldırın.
 • En son sürümü indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanın.
 • Etkinleştirmek için Disk Drill Crack’i çalıştırın.
 • Kuralları çiğnemeyin.
 • Girdi dosyasını alın ve kurulumdan sonra sıkıştırılmamış dosyada düzeltin.
 • Yazılımı başlatmak için kayıt anahtarını kullanın.
 • Yeniden başlattıktan sonra widget’ınızın keyfini çıkarın.

Ayna bağlantısı

By admin