Call Of Duty 4: Modern Warfare V1.7 Crack En Son İndirilenler

Author:

Why Call Of Duty 4: Modern Warfare V1.7 Crack Window Pc İçin İndir ?

Call of Duty 4 Modern Warfare Indir Crack PC Tam Sürüm 2022 için

Call Of Duty 4 Modern Warfare İndir Crack Ücretsiz PC Oyunu, doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiştir. So, Call of Duty 4: Modern Warfare 12 Kasım 2007’de çıktı.

Now, Call Of Duty Modern Warfare Playstation 4 oyuncuları gelişmiş ve güçlü modern ateş gücü cephaneliği ile silahlandırıyor ve dünyayı tehdit eden haydut bir düşman grubunu alt etmek için onları dünyanın en tehlikeli noktalarına taşıyor. Hem ABD Denizcisi hem de İngiliz S.A.S. İnişler ve çıkışlarla dolu bir hikaye boyunca savaşan askerler, hız, doğruluk ve iletişimin zafer için gerekli olduğu bir savaş alanında gelişmiş teknoloji, üstün ateş gücü ve koordineli kara ve hava saldırıları kullanır.  

Bu Linki de Beğenebilirsiniz: IObit Smart Defrag Pro 8.1.0.159 Crack

Is Call Of Duty 4: Modern Warfare V1.7 [ingilizce] DVD’siz/sabit Exe?

Call Of Duty 4 Modern Warfare Destansı oyun ayrıca, çevrimiçi hayranlara tamamen yeni bir kalıcılık, bağımlılık yaratan ve özelleştirilebilir oyun topluluğu sağlayan ek bir çok oyunculu aksiyon derinliği sunar. Call of Duty serisinin yaratıcıları Infinity Ward’ın ödüllü ekibinden yeni aksiyon-gerilim, şimdiye kadarki en yoğun ve sinematik aksiyon deneyimini sunuyor.  

Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü aradığınızdan ve directx, vcredist ve diğer tüm programları o klasöre yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt’ dosyası arayın. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. 

Bu Linki de Beğenebilirsiniz: IObit Smart Defrag Pro 8.1.0.159 Crack

Call of Duty 4 Modern Warfare Indir Crack PC Tam Sürüm 2022 için

Sistem Gereksinimleri:

 • Desteklenen İşletim Sistemi: Microsoft® Windows® XP/Vista (Windows 95/98/ME/2000 desteklenmez)
 • DirectX Sürümü: Microsoft DirectX 9.0c (dahil)
 • İşlemci: Intel® Pentium® 4 2.4 Ghz / AMD(R) 64 (TM) 2800+ / Intel® ve AMD® 1.8 Ghz Çift Çekirdekli İşlemci
 • veya daha iyisi desteklenir
 • Bellek: 512MB RAM (Windows® XP), 768MB RAM (Vista®)
 • Grafikler: NVIDIA Geforce 6600 veya daha iyisi veya ATI Radeon® 9800Pro veya daha iyisi
 • Ses: %100 DirectX 9.0c uyumlu ses kartı
 • Sabit Disk: 8GB boş sabit disk alanı

Call Of Duty Modern Warfare 4 Pc Crack Nasıl Yapılır?

 • Aşağıdaki İndir düğmesine tıklayın ve Internet Download Manager Indir Crack ile yükleyin.
 • 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 • Call Of Duty 4: Modern Warfare indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Call of Duty Modern Warfare.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için 7-Zip’e sahip olmanız gerekir, buradan ulaşabilirsiniz). Bunun için WinRAR İndir Crack kullanın.
 • Call Of Duty 4: Modern Warfare klasörünün içine çif t tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 • Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ayna 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *