Call Of Duty 4: Modern Warfare V1.7 Crack Pc Için İndir

Author:

Call Of Duty 4: Modern Warfare V1.7 Crack Plus Windows Için Ücretsiz İndirme

Call of Duty 4 Modern Warfare Indir Crack PC Tam Sürüm 2022 için

Call Of Duty 4: Modern Warfare Crack Ücretsiz PC Oyunu, doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiştir. Buradan İndirin. Birinci şahıs nişancı video oyunu Call of Duty 4: Modern Warfare, 2007’de piyasaya sürüldü ve oyun eleştirmenlerinden geniş övgüler aldı. Call of Duty serisinde önemli bir dönüm noktasıydı ve Infinity Ward tarafından geliştirilmesi ve Activision tarafından yayınlanmasıyla ayırt edildi. Oyun, II.

Call of Duty 4: Modern Warfare For Windows dünya çapında bir dizi gizli görevde gezinirken çeşitli bireylerin hikayesini anlatıyor. Aralarında bir İngiliz SAS ajanı ve bir Amerikan Deniz Piyadesinin de bulunduğu bu karakterler, harekât boyunca farklı açılardan görülüyor. Hikaye hem gerçekçi hem de sinematik bir üslupla anlatılıyor ve oyuncuları siyasi entrikalar, terörizm ve uluslararası çekişmelerle dolu bir dünyaya sürüklüyor.

Call Of Duty 4 Modern Warfare Multiplayer çok oyunculu modu, çevrimiçi oyun için ezber bozan bir şeydi ve yaygın olarak oyunun tanımlayıcı özelliklerinden biri olarak kabul ediliyor. Oyuncuların oyunda deneyim kazandıkça yeni silahlar, ekipman ve yetenekler edinmelerine olanak tanıyan bir ilerleme sistemine sahip ilk oyundu. Çok oyunculu bileşen, çeşitli oyun stilleri içeriyordu.

Bu Linki de Beğenebilirsiniz: IObit Smart Defrag Pro 8.1.0.159 Crack

Call Of Duty 4: Modern Warfare’ı Nasıl Oynarız?

Oyunculara arkadaşları ve dünyanın her yerinden diğer oyuncularla hararetli çatışmalara katılma fırsatı veren geleneksel ölüm maçları, hedef tabanlı ayarlara. heyecan ve strateji katmanı. Popülaritesi, birden fazla devam filminin ve yan ürünün üretilmesiyle sonuçlandı ve bu nedenle.

Kontroller sıkı oldukları için övüldü, görseller sürükleyici oldukları için övüldü ve şiddetli savaş senaryoları yoğunlukları için övüldü. Call Of Duty 4 Crack Single Player taktiksel oynanışa güçlü bir vurgu yaptı ve oyuncuların sayısız hedefi başarıyla tamamlamak için siper kullanmasını.

Birinci şahıs nişancı türü, hem tek oyunculu anlatım deneyimi hem de sunduğu çevrimiçi çok oyunculu aksiyon için yeni ölçütler belirleyen Call Of Duty 4 Serial Key piyasaya sürülmesiyle önemli ölçüde değişti.

Bu Linki de Beğenebilirsiniz: IObit Smart Defrag Pro 8.1.0.159 Crack

   Call Of Duty 4: Modern Warfare V1.7 Crack Pc Için İndir

Call Of Duty 4: Modern Warfare V1.7 Crack Pc Için İndir

Call Of Duty Modern Warfare Sistem Gereksinimleri:

 • Microsoft Windows XP ve Vista uyumludur; ancak Windows 95, 98, ME ve 2000 değildir.
 • Microsoft DirectX 9.0c önceden yüklenmiştir.
 • Desteklenen CPU’lar arasında 2,4 GHz’de Intel Pentium 4, 2800+’da AMD Athlon 64 X2 ve Intel ve AMD 1,8 GHz Çift Çekirdekli işlemciler bulunur.
 • Bellek gereksinimleri 512 MB (Windows XP) veya 768 MB’dir (Vista).
 • Minimum grafik kartı gereksinimleri: NVIDIA GeForce 6600 veya ATI Radeon® 9800Pro
 • Ses: Ses kartı DirectX 9.0c ile tamamen uyumludur
 • Disk Alanı: 8 GB Kullanılabilir

Nasıl Kurulur?

 • Aşağıdaki İndir düğmesine tıklayın ve Internet Download Manager Indir Crack ile yükleyin.
 • 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 • Call Of Duty 4: Modern Warfare indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Call of Duty Modern Warfare.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için 7-Zip’e sahip olmanız gerekir, buradan ulaşabilirsiniz). Bunun için WinRAR İndir Crack kullanın.
 • Call Of Duty 4: Modern Warfare klasörünün içine çif t tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 • Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ayna

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir