Avast Premier 23.10.8563 Activation Code Son Sürüm

Author:

Avast Premier 23.10.8563 Crack + License Key Bedava Indir

 

Avast Premier Activation Code çünkü en etkili ve modern antivirüs yazılımıdır. Bu sayede herhangi bir virüs bulaşma konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Premier sayesinde çok çeşitli olanaklara erişebileceksiniz. çünkü seçtiğiniz tercihlere uygun olarak güvenliğinizi garanti eden çok çeşitli taramalarla sizi korur. Ayrıca, sisteminizdeki her klasörde arama yapma yeteneğine sahiptir. Taramanın tamamlanmasının ardından, virüsten korunmayan belirli klasör veya dosyanın açıklamasını size sağlayacaktır.

Avast Premier 23.10.8563 Activation Code Son Sürüm

Avast Premier Key programı, kullanımı çok basit kalırken bilgisayarınızı bir anda korur. Sizi çeşitli şekillerde korumak için tasarlanmış çeşitli taramalar sunar. Avast Premier ile beş farklı taramaya erişebilirsiniz ve bu taramaların her biri kendi uzmanlık alanında mükemmeldir. İlk taramaya “Akıllı Tarama” denir ve kötü amaçlı yazılım algılama ve eski yazılımların temelini kapsayan kapsamlı bir taramadır. Ek olarak, standart altı itibar eklentileri ve diğer her türlü tehlikeyle ilgilenecektir.

You May Also Like This Link: GraphPad Prism Full Crack

Avast Premier’i Diğer Virüsten Koruma Yazılımlarıyla Birlikte Kullanabilir Miyim?

Farklı virüsten koruma yazılımları birbirine müdahale edebileceğinden, aynı anda çok sayıda uygulama kullanmak genellikle önerilen bir şey değildir. Avast Premier’in tek başına tam koruma sunması bekleniyor. İzin vermek istedikleriniz yerine. Yükleme işlemi sırasında, makinenizin kontrolünü ele geçirmek için çeşitli kötü amaçlı yazılımlar izninizi isteyecektir. Bu tür bir yazılım, kurulduktan sonra makinenizin kontrolünü ele geçirecektir. Seni kameralarından izlerken, elbette.

Fidye Yazılımı Kalkanı, premium müşterilere Resimlerini, Belgelerini ve diğer belirli organizatörlerini istenmeyen değişikliklerden “uzaklaştırarak” ekstra bir koruma derecesi sağlar. Bu, bu düzenleyicilerde depolanan verileri korur. Bu uygulamayı yalnızca bir kez yüklemek, hiçbir şekilde kısıtlanmayan virüssüz hizmetlerden yararlanmanıza olanak tanır. Bu uygulama, aynı zamanda son derece önemli olan büyük miktarda verinin bulunduğu türdeki çabalar olan kurumsal düzeydeki projelerde kullanılmak üzere özel olarak geliştirilmiştir.

You May Also Like This Link:  Brave Browser Crack

Avast Premier’in Temel Özellikleri:

Kum havuzu

 • Sanal alan, uygulamaları çalıştırmanıza veya web’de bilgisayarın işletim sisteminin geri kalanından ayrılmış güvenli bir ortamda gezinmenize olanak tanıyan bir özelliktir. Web tarayıcınızı sanal alan olarak bilinen güvenli bir ortama yerleştirmek, potansiyel olarak kötü amaçlı bir program denemeniz veya kötü amaçlı yazılım içerebileceğinden şüphelendiğiniz bir web sitesini ziyaret etmeniz gerektiğinde faydalı olabilir.

Verilerin Eliminatörü

 • Belgeler silindiğinde, içerdikleri veriler diskte kalır ve çeşitli kurtarma teknikleri kullanılarak kurtarılabilir. Data Destroyer ile ordu için tasarlanmış algoritmaları kullanarak belgelerden güvenli ve kapsamlı bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Yazılım Yamalı ve Güncelleyici

 • Software Updater, bilgisayarınızdaki herhangi bir üçüncü taraf yazılımın güncel tutulmasını ve güvenlik açıklarından arındırılmasını sağlayarak makinenin güvenilirliğini ve güvenliğini artırdı.

Tarayıcınızı Temizleyin

 • Bu program, kullanılmayan eklentileri tarayıcılardan kaldırmayı kolaylaştırır, bu da internette gezinirken daha güvenilir ve hızlı bir deneyim sağlar.

Güvenlik duvarı

 • Güvenlik Duvarı, cihazlarınızla ağınızın dışında bulunan diğer uygulamalar arasında gerçekleşen tüm bölgesel iletişimleri izlemekten sorumludur. Sizi yetkisiz kişilerin saldırılarına ve bilgisayar korsanlarının saldırılarına karşı korur.

Özel Ev Ağları için Güvenlik

 • Güvenlik etkinleştirilmişse, ev ağınız bir güvenlik açığı değerlendirmesine tabi tutulur. Kablosuz ağın durumu, ona bağlı cihazlar ve mevcut yönlendirici seçenekleri hakkında bir araştırma yapın. Ev ağlarındaki yönlendiriciler genellikle ağın en savunmasız kısımlarıdır ve özel bakıma ihtiyaç duyarlar.

Disk de secours

 • Bu Avast tarayıcının önyüklenebilir bir sürümü oluşturulur ve Disk tarafından bir CD veya USB sürücüsünde saklanır. Bilgisayarınızı herhangi bir işletim sistemi kullanmadan başlatmak mümkündür; Bu, kötü amaçlı yazılımlar tarafından ele geçirilmiş bir bilgisayarı geri yüklemek için çok yararlı olabilir.

Oyun Girişimi

 • Personelinizin normal çalışması koşuluyla, ekranınıza çeşitli farklı zamanlarda mesaj gönderebilirsiniz. Örneğin, virüs tanımlarında yapılan bir güncellemeden sonra, gelen bir e-posta analiz edildikten sonra vb. Sessiz / Oyun Modu seçeneğiyle, bildirimler göründüğünde tüm ekranı kaplayan bir uygulamanın kesintiye uğramasını önleme olanağına sahipsiniz. Avast kullanıcı arayüzü, seçme seçeneğini bulacağınız yerdir.

Hatırlanması gereken kodlar

 • Parola yöneticisine bir örnek Avast Parolası’dır. Güvenli bir yerde saklanan tüm kayıtlı şifrelerinize erişmek için tek bir ana şifreyi hatırlamanız yeterlidir. Tarayıcı uzantılarınız olduğunda şifreleri kullanarak formları anında doldurabilirsiniz. Buna ek olarak, potansiyel işgalcilerin tamamen habersiz olacağı inanılmaz derecede güvenli şifreler üretebilir.

Ekran Görüntüleri:

Avast Premier 23.10.8563 Activation Code Son Sürüm

Avast Premier’deki Yenilikler?

 • Casuslardan ve acentelerden güvenli bir mesafeyi koruyan Avast Premier lisansını içeren dosya.
 • Şu anda siber suçlulara karşı tam bir güvenlik sunuyor. Çevrimiçi çalışan bilgisayar korsanları artık hackleyemeyecek.
 • Başlamak için, web kamerası için onay vermeniz istenecektir. Herkesin ve her şeyin güvenliğini sağlayın.
 • Bunu gerçekten kullanmadan önce, sizden özellikle talep etmediğiniz sürece kimse incelemeyecektir.
 • Dijital fotoğraf makinenizi kapatıp tekrar açarak büyük bir fotoğraf çekebilirsiniz.
 • Fidye yazılımı tarafından sağlanan güvenlik, en önemli dosyalarınızın her zaman güvenli bir durumda saklanmasını sağlamaya yardımcı olur.
 • Bu nedenle, yalnızca güvenilir olarak doğrulanmış programlar bunları bir şekilde veya başka bir şekilde düzenleyebilecektir.
 • Fidye yazılımı, yetkisiz uygulamaların kullanıcının kişisel verilerini ve fotoğraflarını kaldırmasını, değiştirmesini veya şifrelemesini engelleyen bir yazılımdır.
 • Kameranın snoop yapmak için nasıl kullanıldığı üzerinde çok fazla kontrole sahipsiniz.
 • Kameranızı kullanmak için sizden izin isteyen uygulamalar var, ancak web kameranızı kullanmayan başka uygulamalar da var.
 • Size başka kimin göz kulak olduğunu belirleyebilirsiniz.

Avast Premier’in Sistem Gereksinimleri:

 • İşletim sistemi için Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10 ve 11’in tümü desteklenir.
 • Bellek (RAM) gereksinimleri en az 2 gigabayta ihtiyaç duyar.
 • Sabit sürücü Alanı gerekli: Sabit sürücünüzde en az 2 GB boş alana ihtiyacınız olacak.
 • İşlemci gereksinimleri Intel Pentium 4 veya üstünü gerektirir.

Nasıl Kurulur?

Başlamak için, Avast Crack Aktivasyon Kodunu almak için aşağıda verilen bağlantıya tıklayın.

Avast Premier 23.10.8563 Activation Code Son Sürüm

Paketi indirdikten sonra içeriğini çıkarın ve ardından Avast Full Cracked’i yükleyin.

Avast Premier 23.10.8563 Activation Code Son Sürüm

Kurulumdan sonra, etkinleştirme anahtarlarını içeren not defterini açarak etkinleştirin.

Avast Premier 23.10.8563 Activation Code Son Sürüm

Herhangi bir anahtarı kopyalayın ve ardından “etkinleştirme” yazan yere yapıştırın.”

Avast Premier 23.10.8563 Activation Code Son Sürüm

Bitti..! Eğlenin!

Avast Premier 23.10.8563 Activation Code Son Sürüm

Sonuç açıklamaları:

Şimdi, bir virüs olması durumunda, virüsü ve bilgisayar korsanlarını ortadan kaldırmak ve bilgisayarınızı herhangi bir mikroptan arındırmak için Avast hemen açılır ve çalışır. Cihazınızı hastalanmaktan ve suçlular tarafından saldırıya uğramaktan koruyan Avast Premier Crack adlı bir virüsten koruma programınız olduğu için rahatlayabilir ve hasta olmaktan endişe edemezsiniz. Sonuç olarak, hayatınız çok daha basit hale gelecektir. Umarım akıllı telefonunuz için indirebileceğiniz bu ücretsiz programdan biraz yararlanırsınız.

Ayna  

One thought on “Avast Premier 23.10.8563 Activation Code Son Sürüm”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir