Adobe Premiere Pro v24.0.0.58 Crack + Keygen İndirmek

Adobe Premiere Pro Serial Key sosyal medyada paylaşılabilecek en iyi video düzenleme programıdır. Adobe Sensei, yaratıcı araçlar ve diğer hizmetler ve uygulamalarla entegrasyon sayesinde filmlerinizi ve videolarınızı geliştirebilirsiniz. Ayrıca, Premiere Rush uygulamasını kullanarak herhangi bir cihazdan yeni projeler oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz. Sanal gerçeklik ve 8K dahil olmak üzere herhangi bir formatta materyali düzenlemenizi sağlayan bir video düzenleme programıdır. Adobe Premiere Pro v24.0.0.58 Serial Key Windows Için Indir

paketinde yepyeni, evrensel olarak uyumlu bir uygulama olan Premiere Rush’ı içerir. Bunları telefonunuza kaydedin ve değiştirin, ardından PC’nizden veya akıllı telefonunuzdan sosyal medyaya gönderin. Daha da ileri gitmek için Premiere Rush dosyalarını Premiere Pro’da bile açabilirsiniz. Adobe Premiere Pro Crack Stock, Adobe Audition, Photoshop ve After Effects gibi çeşitli diğer program ve uygulamalarla iyi çalışır. After Effects animasyonlu grafik şablonlarını açın, bunları Adobe Stock’ta düzenleyin veya birçok üçüncü taraf eklentisiyle birleştirin.

Bu Bağlantıyı Da Beğenebilirsiniz: Windows 11 Activator Full Crack

Adobe Premiere Pro’yu Hem Windows Hem De Mac Os’de Kullanabilir Miyim?

Adobe Premiere Pro Activation Key, renk, ses ve grafik özelliklerinin yanı sıra diğer program ve hizmetlerin yanı sıra After Effects, Audition ve Adobe Stock ile kolayca bütünleşir. Programdan hiç ayrılmadan Adobe Stock’tan bir Hareketli Grafik şablonu açın veya After Effects’ten bir tane açın ve ince ayar yapın. Ayrıca Premiere Pro’nun yüzlerce iş ortağı teknolojisi entegrasyonu vardır. Yepyeni Premiere Rush CC, Premiere Pro ile birlikte gelen çoklu cihaz uyumlu hepsi bir arada bir yazılımdır. Telefonunuzu, iPad’inizi veya PC’nizi kullanarak bir video kaydedin, düzenleyin ve sosyal medyada yayınlayın.

Ayrıca çevrimdışı ve çevrimiçi ayarlar arasında hızlı bir şekilde geçiş yapabilir, disk alanını kurtarabilir ve materyali arşivleyebilirsiniz. İçinde kullanılan malzemeyi belirli bir alana taşıyarak projeleri paketleyin. Siz yazarken güncellenen bir arama alanı, Proje panelindeki materyalleri hızla bulmanızı sağlar. İlgili şeyleri görmek için belirli meta veri alanlarını veya tümünü de arayabilirsiniz. Adobe Premiere Pro Mac, oynatma göstergesi pencerenin sınırına yaklaştıkça bir sayfa eklemek için zaman çizelgesini programlayabilir veya video oynatılırken sabit bir göstergenin altına eşit şekilde kaydırılacak şekilde düzenleyebilirsiniz.

Bu Bağlantıyı Da Beğenebilirsiniz: CyberLink PowerDirector Crack 

 

Adobe Premiere Pro v24.0.0.58 Serial Key Windows Için Indir

Adobe Premiere Pro’nun Temel Özellikleri:

Otomatik olarak yeniden biçimlendiren videolar

 • Adobe Sensei’nin etkinleştirdiği akıllı kırpma özelliğini kullanarak otomatik kırpma, kare, dikey veya 16 çözünürlük: 9 veya 4K olsun, fotoğraflarda önemli materyaller yakalayarak iş akışınızı hızlandırır ve sosyal medya kaydını geliştirir.

Eğri Ayarlamalarıyla İlgili Tüm Şüpheleri Ortadan Kaldırın

 • Lumetri Renk aracındaki her eğri, belirli renkleri değerlendirmeyi basit ve doğru hale getiren değer çiftlerine sahip iki eksen içerir.

Sesin Karıştırılmasını Hızlandırın

 • Önemli Sesler panelinde artık yankı ve arka plan gürültüsünü azaltmak için ek kaydırıcılar bulunur.

Tam VR 180

 • Hikayeleri anlatmak ve paylaşmak için ihtiyaç duyacağınız tüm VR 180 araçları hakkında daha fazla bilgi edinin.

Otomatik Ön Çerçeveleme

 • Adobe Sensei’nin yardımıyla Otomatik Kırpma, kare, dikey ve 16:9 formatları da dahil olmak üzere çeşitli video formatları için çerçevedeki eylemi korumak üzere videonuzu akıllıca kırpar.

Metin ve Grafik İyileştirmeleri

 • Adobe Premiere Pro’daki Temel Grafik paneli, iş akışlarını ve başlıkları iyileştirmek için çeşitli metin ve grafik yükseltmeleri sağlar.

Sesin İyileştirilmesi

 • Daha verimli bir çok kanallı efekt süreci ve daha geniş bir ses yakalama aralığı, Premiere Pro’nun ses iyileştirmelerine iki örnektir.

Yüzde Yirmi Bin ile Zaman Eşlemesi

 • Acele etmeyin ve daha yaratıcı olun; Daha önemli vites değişiklikleri için iç içe diziler yapmak zorunda değilsiniz.

Yerel Formatlar için daha iyi destek

 • Adobe Premiere Pro 2024 Seri Anahtarı ile Windows ve macOS için ProRes HDR dahil H264, HEVC ve ProRes gibi popüler kodekler için güçlü yerel uyumluluk ve gelişmiş performans sağlanır.

HDR içeriği dışa aktarırken HDR10 Meta Verilerini kullanma

 • HDR10 özellikli cihazlarda mümkün olan en iyi görsel kaliteyi garanti etmek için HDR10 dışa aktarma meta verilerini kullanın.

Sistem Uyumluluk Raporunda Denetlenen Sürücülerin Artırılması

 • Sisteminizin Adobe Crack ile düzenlemeye hazır olduğundan emin olmak için Sistem Uyumluluk Raporu artık ek sürücüler arıyor.

Daha fazla İyileştirme

 • Gelişmiş medya önbelleği yönetimi, medya tarayıcısında daha hızlı kaydırma ve daha fazlası dahil olmak üzere en son sürümdeki geliştirmeler hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yeni Özellikler Adobe Premiere Pro:

Beş kat daha hızlı zaman çizelgesi çizimi

 • İpeksi pürüzsüz düzenleme ve kesme için güncellenmiş yüksek performanslı zaman çizelgesi çizimi daha ilgi çekici ve yanıt vericidir.

Metin Tabanlı Düzenleme için Yeni Özellikler

 • Artık transkript görünümünüz üzerinde daha fazla kontrole sahipsiniz, çok kanallı ses kayıtlarıyla ilgilenebilir ve tüm duraklamaları tek bir tıklamayla kaldırabilirsiniz.

Renkleri Yapılandırma

 • Renk Ayarları, birden fazla renk seçeneğini tek bir sekmede birleştirerek hızlı ve basit bir şekilde ayarlamalar yapmanıza ve efekti değerlendirmenize olanak tanır.

Sesin Otomatik Etiketlenmesi

 • Ses dosyaları otomatik olarak diyalog, müzik, SFX veya ortam olarak etiketlenebilir. Bu, Temel Ses panelindeki seçenekleri ortaya çıkararak kaliteli ses oluşturmak için en uygun araçları anında kullanmanıza olanak tanır.

Efekt Yöneticisi

 • Sistem kararlılığını artırmak ve çalışmaya daha hızlı devam etmenizi sağlamak için uyumsuz eklentileri hızlı bir şekilde tanımlayın, tanılaın ve devre dışı bırakın.

Hızlı kurulum için projeler için şablonlar

 • Önceden yapılandırılmış kutulara, sıralara veya varlıklara başlamak için projeleri şablon olarak kaydedin.

Kurtarma modunu kullanarak girişimleri geri yükleyin

 • Premiere Pro’nun çökmesi ihtimalinin düşük olması durumunda, artık açık projelerinizi hızlı bir şekilde kurtarabilir ve en son kaydedilen durumlarına geri yükleyebilirsiniz.

Dışa aktarma modundayken kişiselleştirilmiş konumları saklayın

 • Dışa aktarma modunda, bir projedeki tüm kliplerin ve dizilerin eklenmiş, düzenlenmiş ve bakımı yapılmış tek bir özel hedef kümesi olabilir.

Adobe Premiere Pro’da Yenilikler?

 • (10-10-2023 tarihinde yayınlandı)

Adobe Premiere Pro’nun Sistem Gereksinimleri:

 • İŞLEMCİ: 64 bit’i destekleyen çok çekirdekli Intel veya AMD işlemci
 • Bellek: 8 GB (optimum performans için 16 GB’a kadar)
 • HDD Alanı: 8 GB yüklenebilir HDD alanı vardır.
 • Ekran: 1280 x 800 ekran

Nasıl kurulur?

Başlat menüsündeki simgesini tıklatarak Windows Güvenliği’ni başlatın.

Adobe Premiere Pro v24.0.0.58 Serial Key Windows Için Indir

Bundan sonra Ayarları yönet düğmesini seçin.

Adobe Premiere Pro v24.0.0.58 Serial Key Windows Için Indir

Gerçek zamanlı koruma ve Bulut tarafından sağlanan koruma dahil tüm koruma özelliklerinin yanı sıra ek koruma önlemlerini de kapatın.

Adobe Premiere Pro v24.0.0.58 Serial Key Windows Için Indir

Devre dışı bırakılmışlarsa, aşağıdaki resimde görüldüğü gibi görünecektir:

Adobe Premiere Pro v24.0.0.58 Serial Key Windows Için Indir

Adobe Premiere Pro yüklemesinin çıkarılması gerekir. Bundan sonra, Sağ tıklattığınızda görüntülenen menüden Kime ayıkla’yı seçin.

Adobe Premiere Pro v24.0.0.58 Serial Key Windows Için Indir

Yükleme işlemine başlamak için Kurulum düğmesine çift tıklayın.

Adobe Premiere Pro v24.0.0.58 Serial Key Windows Için Indir

Yüklemeye başlamak için Devam düğmesini tıklayın.

Adobe Premiere Pro v24.0.0.58 Serial Key Windows Için Indir

Kurulum prosedürü tamamlanana kadar devam edin.

Adobe Premiere Pro v24.0.0.58 Serial Key Windows Için Indir

Yükleme tamamlandıktan sonra Kapat düğmesini tıklamanız yeterlidir; Adobe Premiere Pro’yu henüz başlatmayın.Adobe Premiere Pro v24.0.0.58 Serial Key Windows Için Indir

Ayna