Active Boot Disk 23.0.11 Crack With Serial Key Bedava indir

Author:

Active Boot Disk 23.0.11 Crack Plus Activation Key Tam Güncellenmiş Sürüm 2024Active Boot Disk 23.0.11 Crack With Serial Key Bedava indir

Active Boot Disk 23.0.11 Crack Çatlağı, bir CD / DVD / USB sabit diskinde çalıştırılabilen tamamen çalışır durumda bir bilgisayar işletim sistemidir. Başlangıç diski, bilgisayarınızın sabit sürücüsündeki mevcut işletim sistemini değiştirmez. Yazılım, bilgisayarınızı başlatmak ve önyükleme, bilgisayar kurulumu ve sistem yönetimi ile ilgili yaygın sorunları ele almak için çeşitli araçlar sağlar. Önyüklenebilir bir CD / DVD veya USB flash sürücü kullanarak verileri kurtarabilir, yedekleme ve geri yükleme yapabilir, verileri güvenle silebilir ve diğer işlevleri gerçekleştirebilirsiniz.

Active Boot Disk Crack Free Full Version şirket tarafından şimdiye kadar piyasaya sürülen en iyi yazılım olarak kabul edilir. Popülerliği, genel PC bilgisine sahip kullanıcıların eğitime ihtiyaç duymadan yazılımın en son sürümünü çalıştırmasına olanak tanıyan kullanıcı dostu arayüzünden kaynaklanmaktadır. Uzman kullanıcılar, biraz zorlayıcı doğasına rağmen bu uygulama ıso’nun önceki sürümünü tercih ediyor. Çalışması için alternatif anahtar yolları vardır. Bu programın tüm sürümleri, Windows’un tüm sürümleriyle uyumludur ve Mac bilgisayarlarda da iyi çalışır.

Active Boot Disk License Key Free Download CD / DVD / USB diskte depolanan tamamen işlevsel bir PC işletim sistemidir. Dinamik önyükleme plakası 16 sıralı tuşu, bir bilgisayarın sabit sürücüsüne önceden yüklenmiş olan işletim sistemini değiştirmez. Dinamik Önyükleme Diski Ücretsiz İndirmesi, bir bilgisayarı önyüklemek ve yaygın başlatma, bilgisayar yapılandırması ve sistem yönetimi sorunlarını çözmek için tasarlanmış çeşitli araçlar içerir. Ayrıca indirmek isteyebilirsiniz TweakBit PCRepairKit Crack

Aktif Önyükleme Diski Kullanımı Ücretsiz Mi?

Active Boot Disk Crack 64-bit sistemler için Uzman kullanıcılar Seri Anahtar yöntemini zor buluyor ancak tercih ediyor. Operasyon için alternatif ana yolları vardır. Bu yazılımın tüm sürümleri, Windows’un tüm sürümleriyle uyumludur ve Etkin Önyükleme Diski Mac’te de sorunsuz çalışır. Neden geciktiriyorsun? Bugün bu programla sistem kurtarma yeteneklerinizi geliştirin. Bir bilgisayarı başlatmak ve ortak başlatma, bilgisayar yapılandırması ve sistem yönetimi sorunlarını çözmek için birçok araç kullanır.

Active Boot Disk Crack Full Working  LSoft Technologies Inc. tarafından oluşturulan kapsamlı bir önyüklenebilir yardımcı programdır. Bir CD, DVD veya USB sürücüden çalışacak şekilde oluşturulur ve kullanıcılara düzgün çalışmayan sistemleri teşhis etmek ve düzeltmek için bağımsız bir ortam sunar. Çökmüş bir işletim sistemi, virüs bulaşmış iş istasyonu veya veri kaybı sorunları gibi zorlukların teşhisine ve hızlı bir şekilde çözülmesine yardımcı olacak bir dizi güçlü araç sağlar.

Bu araç, sistem kurtarma, veri yedekleme ve kurtarma, kötü amaçlı yazılımları ortadan kaldırma ve sistem bakımı için kullanılan çok yönlü ve güçlü bir araçtır. Geniş yetenek yelpazesi, kullanıcı dostu arayüzü ve önyüklenebilir ortamı, kullanıcıların çeşitli sistem zorluklarını ve engellerini güvenle ve kolayca çözmelerini sağlar. Active Boot Disk Crack With Serial Key hem kişisel bilgisayarları sabitleyen ev kullanıcıları hem de kurumsal sistemleri yöneten BT uzmanları için sorunsuz ve güvenli sistem çalışması sağlayan bir dizi araç ve yardımcı program sunar. Almalı ve kullanmalı AVG PC TuneUp Product Key

Active Boot Disk 23.0.3 Serial Key En Sonuncu İndirmek 2023

Aktif Önyükleme Diski İndirmenin Temel Özellikleri:

Önyüklenebilir Ortam:

Önyüklenebilir bir ortam oluşturarak, Active Boot Disk Registration Key kullanıcıların mevcut işletim sistemini atlatmasına ve aşağıdaki donanıma doğrudan erişmesine olanak tanır. Yüklü işletim sistemi hasar gördüğünde veya kullanılamadığında, bu özellikle yararlıdır.

Sistem Kurtarma Araçları:

Disk görüntüleme, veri kurtarma, bölüm yönetimi ve sistem onarım yardımcı programları, sunduğu birçok sistem kurtarma aracından yalnızca birkaçıdır. Bu araçların yardımıyla kullanıcılar, işletim sistemini yeniden yüklemeye gerek kalmadan tipik sistem sorunlarını tanımlayabilir ve çözebilir.

Veri Kurtarma:

Sistem kurtarma araçlarına ek olarak güçlü veri kurtarma yeteneklerine sahiptir. Dosyaları istemeden silip silmediğinize, bir diski biçimlendirip biçimlendirmediğinize veya bir sabit sürücü arızasıyla karşılaşıp karşılaşmadığınıza bakılmaksızın, bu uygulama ile kolayca kaybolan verileri ve dosyaları alabilirsiniz.

Virüs Algılama ve Kaldırma:

Virüsleri, casus yazılımları ve diğer zararlı yazılımları tehlikeye atılmış sistemlerden tanımlamak ve ortadan kaldırmak için antivirüs ve kötü amaçlı yazılım önleme araçlarıyla birlikte gelir. Bunu yaparak, kullanıcılar şu anda yüklü olan virüsten koruma programına bağlı kalmadan sistemlerinin güvenliğini ve bütünlüğünü onarabilirler.

Ağ Desteği:

Active Boot Disk Activation Key ağ desteği sunarak kullanıcıların veri gönderip almasına, ağ kaynaklarına erişmesine ve uzaktan bakım ve tanılama gerçekleştirmesine olanak tanır. Ağa bağlı bir ortamda çok sayıda bilgisayardan sorumlu BT uzmanları ve sistem yöneticileri için bu yararlıdır.

Kullanım Kolaylığı:

Muazzam yeteneklerini reddeden kullanıcı dostu arayüzü sayesinde tüm beceri seviyelerindeki insanlar için kullanımı kolaydır. Bilgisayarlarla olan deneyim seviyeniz ne olursa olsun, araçlarında ve yardımcı programlarında güvenle gezinebilirsiniz.

Sürümünde Yeni Güncellemeler:

 • Destek RAID, USB/USB3 sabit diskler, flashcards, ve tüm çeşitleri IDE, SATA, SSD, ve SCSI sabit diskler.
 • BitLocker, iSCSI, Windows PowerShell, WMI, SSH ve daha fazlası Professional sürümüne dahil edilmiştir.
 • Kurtarma yazılımı, bozuk, silinmiş veya biçimlendirilmiş sürücülerden silinen dosyaları ve bilgileri alır.
 • Veri yedekleme araçlarıyla kullanıcı verilerini ve yedekleme birimlerini ve disklerini geri yükleyebilirsiniz.
 • Bir bölümleme aracı kullanarak HDD, SSD ve USB sabit sürücülerde birimler oluşturabilir, silebilir ve biçimlendirebilirsiniz.
 • Önyükleme bölümleri ve sabit sürücüler, BCD okuyucu ve düzenleyici kullanılarak yapılandırılabilir.
 • Düşük seviyeli bir disk düzenleyiciyle ham disk sektörlerini ve ham dosya verilerini görebilir ve düzenleyebilirsiniz.
 • Yerel Windows kullanıcıları için kurtarma programı, kullanıcı hesabı özniteliklerini ve parolalarını sıfırlar.
 • Sürücüleri güvenli bir şekilde silmek için ABD Savunma Bakanlığı yönetmeliklerine (DoD 5220.22-M) uygun dezenfektanlar kullanın.
 • Sabit sürücü izleme aracı, akıllı özelliklere ve sabit sürücü sıcaklığına göz kulak olur.
 • Active Boot Disk Full Version For Windows bir yazma motoru ve CD, DVD ve Blu-ray veri yazma uygulamaları içerir.
 • Not Defteri, Görev Yöneticisi, Kayıt Defteri Düzenleyicisi, Hesap Makinesi, DiskPart, Sistem Bilgisi ve Ek Bilgisayar Araçları
 • Ağ Yapılandırıcısını kullanarak ağ bağlantısı (DHCP ve önceden ayarlanmış IP) kurabilirsiniz.
 • Web tarayıcıları, FTP ve Telnet istemcileri, uzak masaüstleri ve bağlantı için ek araçlar

Olası Kullanımlar ve Uygulamalar

 1. Veri Yedekleme ve Kurtarma: Active Boot Disk Crack Full Version Free Dowmload disk görüntüleri oluşturmanıza, bölümleri yedeklemenize ve geri yüklemenize ve kaybolan veya silinen dosyaları kurtarmanıza olanak tanır. Bu, onu hassas verilerin korunması ve bir sistem arızası veya veri kaybı durumunda iş sürekliliğinin garanti altına alınması için kritik bir araç haline getirir.
 2. Virüs Temizleme ve Güvenlik: Yerleşik antivirüs ve kötü amaçlı yazılım önleme uygulamaları, kullanıcıların virüs bulaşmış bilgisayarlardan virüsleri, casus yazılımları ve diğer tehlikeli yazılımları algılamasına ve kaldırmasına olanak tanır. Bu, sistem güvenliğini geri yüklemeye ve kritik verileri yetkisiz erişime karşı korumaya yardımcı olur.
 3. Sistem Dağıtımı ve Geçişi: Yeni işletim sistemleri kurmanıza, sabit sürücüleri klonlamanıza ve bilgisayarlar arasında veri aktarmanıza olanak tanır. Bu, özellikle büyük ölçekli bilgisayar dağıtımlarından ve yükseltmelerinden sorumlu BT uzmanları ve sistem yöneticileri için kullanışlıdır.
 4. Şifre Kurtarma: Windows şifrelerini sıfırlamak için araçlar içerir ve kullanıcıların işletim sistemini yeniden yüklemeye gerek kalmadan korumalı hesaplara erişmelerini sağlar. Bu, unutulan şifreleri kurtarmak veya kimlik bilgilerinin kaybolduğu veya yanlış yerleştirildiği sistemlere erişmek için önemlidir.

Active Boot Disk 23.0.11 Crack With Serial Key Bedava indir

Aktif Önyükleme Diskinin Sistem Gereksinimleri:

 • Intel Çift Çekirdekli İşlemciler veya Daha Sonrası
 • En az 1 GB RAM önemlidir.
 • HDD 100 MB kullanılabilir alan gereklidir.

Nasıl Kurulur?

 • IDM Crack’i edinin ve ardından sağlanan URL’ye gidin ve indirin.
 • Önceki tüm sürümleri tamamen kaldırmak için Elimisoft App Uninstaller’ı kullanın.
 • İndirilen dosyayı açmak için WinZip’i kullanın.
 • Yükleyici indirildikten sonra normal şekilde çalıştırın.
 • Crack dosyaları daha sonra basitçe kopyalanıp ana dizine yapıştırılabilir.
 • Tamamlamak. Çalışan bir crack ile Advanced System Protector kullanın ve eğlenin!
 • Ücretsiz yazılım çatlakları arıyorsanız, bunları web sitemizde de bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir