CyberGhost VPN Crack Portable Full Indir

CyberGhost VPN Crack tarayıcı uzantısının kullanımı tamamen ücretsizdir ve interneti yasaklayan ülkelerde bile tüm dünyada erişilebilir. Eklentisi Ethereum blockchain’de geliştirildiğinden verilerinizin gizli kalacağından emin olabilirsiniz. Bunun nedeni, yazılımın herhangi bir sansür, sahtekarlık veya üçüncü bir tarafın müdahalesi olmadan tam olarak amaçlandığı gibi çalışacağıdır. Güç düğmesine basmanız yeterlidir ve kullanılabilir hale gelir gelmez bir CyberGhost sunucusuna bağlanacaksınız.

CyberGhost VPN 2024 Crack + Activation Key PC Download

Cyberghost Vpn Full Indir tarafından sağlanan VPN (Sanal Özel Ağ) hizmetinin mevcut en iyiler arasında olduğu düşünülmektedir. Torrent desteğinin yanı sıra Netflix ve BBC iPlayer gibi tanınmış akış siteleriyle olağanüstü performansı ile de tanınır. Tarafından, diğer sağlayıcılar tarafından sunulan tipik bir aylık güvencelerden çok daha uzun olan 45 günlük bir para iade garantisi verilmektedir. Ek olarak, CyberGhost çeşitli özel sunucular, özel bir IP adresi seçeneği ve hızlı WireGuard protokolü sağlar.

Bu Linki de Beğenebilirsiniz: Corel VideoStudio 2023 Crack

Cyberghost Vpn’in Ücretsiz Bir Sürümü Var Mı?

Ancak bu, tedarikçinin ne kadar uygun fiyatlı olduğunu dikkate alan bir anlaşma kırıcı mı? NordVPN gibi daha zengin özelliklere sahip ve daha iyi bağlantı hızları sağlayan alternatiflerin olduğu gibi bir VPN hizmeti satın almaya değer mi? Bizden cevap gerektiren en önemli soruşturma budur. Cyberghost Vpn PC incelemesinde, zamanınızın yatırımına değip değmeyeceğini belirlemek için hizmeti ayrıntılı olarak inceleyeceğim. Güvenlik düzeyini, gizlilik politikasını, sunduğu ekstra hizmetleri, ücretlendirdiği fiyatı ve hizmet verdiği müşterileri tartışacağım.

Her şeyden önce, şaşırtıcı derecede makul maliyetlerle dikkate değer bir çevrimiçi güvenlik ve gizlilik paketi sağlar. Son teknoloji ve açık kaynaklı WireGuard protokolü ile bağlantı hızlarınızın yıldırım hızında olacağından emin olabilirsiniz. Cyberghost Vpn Portable fazla ülkeye yayılmış 9.600’den fazla sunucudan oluşan muazzam ağ sayesinde IP adresinizi zahmetsizce gizleyebilir, coğrafi kısıtlamaları aşabilir ve dosyaları P2P üzerinden güvenli bir şekilde aktarabilirsiniz.

Bu Linki de Beğenebilirsiniz: Corel Draw X9 Crack

CyberGhost VPN 2024 Crack + Activation Key PC Download

Temel Özellikleri CyberGhost VPN Crack:

 • Kullanıcılara konumlarının yanı sıra IP adreslerini de değiştirme olanağı sağlar, böylece sörf alışkanlıklarını korur.
 • Cyberghost Vpn Gratuit, kullanıcının ağ iletişimini şifreleyerek yapar ve etkinlik izleyicilerinin kullanıcının hareketlerini izlemesini zorlaştırır.
 • Ayrıca, istenmeyen komut dosyası kaynaklarının herhangi bir şekilde veri sızdırmasını durdurur.
 • Kullanıcılar, kimliklerini açıklamadan ve zaman kaybetmeden web sitelerini ve uygulamaları kullanabilirler.
 • Kullanıcılara herhangi bir IP adresine erişme ve belirli bir ülkenin IP adreslerini keşfetme olanağı verilir.
 • Mobil cihazlar, dizüstü bilgisayarlar, PC’ler, Mac OS çalıştıran bilgisayarlar ve diğer cihazlar dahil olmak üzere çeşitli cihazları ve amaçlarını içerir.
 • Tarayıcıdaki çerezleri ve geçmişi temizler, şifrenin güvenliğini kontrol eder ve e-postanın gönderilmesine kısıtlamalar getirir.
 • Oturum açmak, güvenli bir bağlantı kurmak ve ardından web’e anonim olarak göz atmak, gerekli olan üç basit prosedürdür.
 • İnternete bağlanabilen hemen hemen her yazılımla uyumludur ve kimliğinizi açıklamadan web’de gezinmenizi, diğer insanlarla sohbet etmenizi ve veri alışverişinde bulunmanızı sağlar.
 • Herkese açık WLAN’LARI ve etkin noktaları kullanırken bile web’de güvenle gezinebilirsiniz ve bu, başkalarının gönderdiğiniz ve aldığınız verileri dinlemelerini engeller.
 • WiFi, internet kafeler, UMTS, DSL, ISDN ve modem dahil olmak üzere her türlü kişisel bilgisayar internet bağlantısıyla uyumludur.
 • Aboneliklerin giderlerinin anlaşılır bir özetini ve düzenli olarak güncellenen tüketimle ilgili bilgileri içerir.

Yeni Güncelleme Nedir?

 • Kesinlikle günlük tutma politikası Pek çok VPN servis sağlayıcısı, müşterilerinin hizmetlerinden yararlanmak için kayıt yaptırmaları gerekmediğinden övünür. Ancak, Hizmet Şartlarını ayrıntılı olarak incelerseniz, durumun böyle olmadığını göreceksiniz. Birçok VPN hizmeti gönderdiğiniz ve aldığınız verileri takip ederken, CyberGhost bunu yapmaz.
 • Akış Kilidi Açma: Akış sağlayıcıları, VPN sunucularının IP adreslerini engelleyerek kullanıcıların materyallerine erişmelerini önlemek için ellerinden gelen her şeyi yapacaktır. VPN Ghost ise hizmetlerinin gerçek kullanımda ne kadar yararlı olduğunu sürekli olarak gösterir. Bu hizmet, ihtiyacınız olabilecek her şeye erişmenizi sağlar.
 • İnternet servis sağlayıcınız, siz çevrimiçiyken bir DNS sunucusuna erişmenizi sağlar ve kendi kişisel DNS sunucunuz gibi davranır. Gizliliğinizin korunmasına zararlıdır. Ancak DNS’Yİ değiştirmek, bu sorunu basit bir şekilde hızlı bir şekilde çözmenize olanak tanır. İsterseniz Cyberghost Vpn Indir Fullkendi DNS sunucusunu kullanabilirsiniz.

Cyberghost Vpn’in Sistem Gereksinimleri:

 • 32-Bit (x86) veya 64 bit (x64) işlemci olan 1 GHz kişisel bilgisayar işlemcisi.
 • İki gigabaytlık RAM (kullandığınız Windows sürümüne bağlı olarak).
 • Sabit diskte 310 MB boş alan bırakmak (bu ihtiyaç 280 MB’a düşerse Microsoft.NET 4.6 zaten yüklü).
 • Ekran 1024 x 600 piksel çözünürlüğe, yüksek yoğunluklu renge veya gerçek renge sahip olmalıdır.

Nasıl Kurulur?

 • Başlamak için, aşağıda sağladığımız URL’yi kullanarak Crack’i indirin.
 • Bundan sonra, yükleme programını başlatmalı ve dosyayı WinZip veya WinRAR kullanarak çıkarmalısınız.
 • Artık “Başlat” düğmesini tıklayarak cihazınıza yüklemeye başlayabilirsiniz.
 • Devam etmeden önce kurulum pencerelerinin cihazınızdaki tüm dosyaları ayarlamayı bitirmesini bekleyin.
 • Sonunda, sahip olduğunuz cihaza yüklenecektir.
 • Programın en son sürümü artık cihazınızda kullanabilmeniz için hazır.

Son söz:

Özetle, Cyberghost Vpn Mac OS, kullanıcılara sınırsız veri aktarım hızları sağlar. Arabelleğe alma veya yükleme için artık zaman yok. Bu, bilgisayar korsanlarının konumunuzu IP adresinize göre tanımlamasını önleyecektir. Dünyanın herhangi bir yerinde sağladığımız VPN sunucusunun herhangi bir yerini seçme olanağına sahipsiniz. Size tüm çevrimiçi etkinlikleriniz için kullanılabilecek sanal bir IP adresi sunacaktır. Açık Wi-Fi, yetersiz güvenlik önlemlerine sahiptir ve özel bilgilerinizi düzenli olarak diğer kullanıcılara ifşa eder. Buna ek olarak, siber suçluların kişisel bilgilerinizi çalması için ideal ortamı sağlar. Bu durumda, sağladığınız tüm kişisel bilgileri kaydeder.

By admin